10 rocny chlapec sa velmi boji

Príspevok v téme: 10 rocny chlapec sa velmi boji
nickname987

Dobry vecer,

je podla Vas v poriadku ked sa 10 rocny chlapec velmi boji tmy, burok a vselijakych "zombikov" z pocitacovych hier? Kazdu noc spi s mamou v posteli lebo sa boji, sam ani nezaspi a ked vonku prsi a blyska sa, ostane ako zmrznuty a ani sa nepohne. Najlepsie na tom je ze cez den hrava vseliake pocitacove hry...je to velmi spolocenske dieta, ma plno kamaratov, rad sportuje a celkovo ma aj trosku viac energie. Je to dieta mojej kamaratky a mne sa nezda ze je to uplne v poriadku, pretoze som ho zazil pri burke a bolo to zvlastne.

Dakujem za Vase nazory

van Alden

najľahšie je hodiť to na počítač. Nehovorím, sú rôzne hororové hry, napríklad Metro 2033, ale predpokladám, že také 10- ročný chlapec nehrá. Aj ja som sa v tom veku bál všeličoho možného a to som ešte nemal vôbec počítač (bolo to v tej dobe, kedy mala počítač mala možno každá desiata domácnosť). Tiež som sa bál búrok. Ale vyrástol som z toho tak vo veku 12 rokov. Podľa mňa búrok sa bojí aj množstvo dospelých. Teraz búrky doslova milujem, hlavne v noci. Divné by bolo, keby mal 15 rokov a liezol by mame pod paplón :D

Delete 2

Zobrať mu počítač a chodiť s ním radšej na stanovačky.

toto robia tie počítačové hry, aj my sme mali niečo podobné v rodine. Obmedzil sa počítač a strach zmizol.