Piperin - vyzivovy doplnok

Zuzanakg

nemam s tym skusenosti ale znamemu vratili peniaze za tovar a ja co som si kupovala tak som spokojna s Piperine Forte

ahojka

ako je to s vratenim penazi ?
lebo chcem si Piperine Forte objednat ale chcem sa aj poistit ci to naozaj funguje to vratenie

marika35

akotoje ahoj schudla som uz okolo 14kg pouzivam ho 11 tyzdnov cca a jasne ze som upravila aj stravu a snazim sa sportovat bez toho to nejde ... nepiseme o zazraku ale o ucinnom doplnku stravy ktory ti pomoze rychlejsie zhodit kila ktore mas navyse ;)
Piperinka kludne si Piperine Forte objednaj urcite to nie su vyhodene peniaze a hlavne je to cisto produkt z prirodnych vytazkov cize ti skodit nebude

Piperinka

Ja ten produkt samozrejme neodsudzujem, ale co som videla, tak je trosku v cenovo vyssej kategorii a urceny na chudnutie, co nie je pre mna potrebne.. Preto som zhanala nieco podobne a lacnejsie :)

akotoje

marika prosim ta a kolko si piperine brala a za aku dobu a kolko si schudla?upravila si aj stravu+cvicenie? za odpoved vdakaa

marika35

piperinka,

mne produkt doplnok stravy Piperine Forte pomohol a odporucam ho kazdemu v mojom okoli, ak ta nieco zaujima kludne sa pytaj

RNG

Piperin ako prostriedok na chudnutie nepoznam.
Mozno vo vyssich davkach zvysuje spalovanie tukov, aloe nemam to nikde z literatury od mojich lakarov potvrdene.
A na reklamy samozrejme neverim

question3

RNG, prosim o odpoved na otazku, ci sa da s Piperine forte schudnut, ked budem sucasne dodrziavat zdravu stravu...uzivam ho uz niekolko dni a zda sa mi ze funguje, citim sa taka \"lahsia\", na obvod mam na lytkach o 1cm menej...

RNG

Piperin najdes pod nazvom Bioperine, je to vytazok z cierneho korenia ktory zlepsuje absorbciu mnohych latok s velkymi molekulami. Bezne sa pridava do curcuminoidov, boswelinu, atd, v prirodnej forme ako cierne korenie je napr sucast kari korenia/curry.