Piperin - vyzivovy doplnok

sisa87

martina ja sladke nejem vobec a aj tak priberam neviem ako to je mozne myslis ze by piperine forte pomohlo aj mne?

odpovedam

Maiaa, tabletky na chudnutie nefunguju. Nie je to realne mozne. Maximalne mozu dehydrovat telo - preto straca kilogramy. Ale nie je to zhodeny tuk. Takze na tabletky sa vykasli, ak chces chudnut skutocne zdravo. Telo ma 2 zakladne energeticke systemy, tvora vsak len cca 20% toho, co vies spalit pohybom, zvysok je strava. Takze ak mas zle stravovacie navyky, tabletky nezaberu a ak ich mas dobre, tak su zbytocne. nevyhadzuj peniaze za nieco, co mozes mat zadarmo ;-)

Maiaa

Mohla by som otázku? Ak schudnem toľko kíl koľko chcem a keď už budem spokojná, tak môžem ten piperin jednoducho vysadiť, aby som už ďalej nechudla? Nespôsobí to potom nejaký "rozruch", problémy v mojom tráviacom systéme? Prepáčte. V používaní takýchto prípravkov som nová.

podozrievavy

viete co je zvlastne?
ze v priebehu poslednych dni/tyzdnov je tu strasne velka kopa prispevkov o piperine. predtym sa to tu v suvislosti s chudnutim ani nespomenulo....tak mi to nedalo a dal som si do googlu hladat tak propagovany produkt a naslo mi to stranku, kde su taktiez iba kladne hodnotenia z poslednych dni.....takze komu to nedoslo: vsetky tieto prispevky su iba reklama na tu stranku, kde si ho mozete kupit.

ruska

ahoj ja som vratila produkt podla ich instrukcii a peniaze sa mi vratili ...vratila som to z dovodu ze som bola tehotna a nevedela som ci to neublizi inak opat rozmyslam ze si Piperine Forte objednam