Aké tabletkové probiotiká sú najlepšie?

aryaStark

za mna urcite generica a probicus premium, svojim detom zas dávam od nich biolac, akoze klobuk dole ale oni maju fakt super výrobky a to som skusala aj rozne ovela drahsie a tymto ani po clenky nesiahaju :)

Marian231

Probiotika beriem vzdy, ked citim taky divny pocit na zaludku, ako prevenciu proti vacsim problemom. Uskodit to nemoze.

Nikulienka77

Tiez mi pomohli probiotika na "pretravenie". Ta chut nie je vzdy uplne prijemna, ale z dlhodobeho hladiska to funguje...

Miska164

Aj mne sa osvedcili probiotika od Biopronu, ale mala som opacny problem: dlhodobe zapchy, tiez nafuknute brucho, plynatost, bolesti brucha. Ulavit mi pomohli probiotika IB-Symbio, ale s vlakninou. Takisto co maju aj probiotika s enzymami, tie su dobre na travenie, mame doma a ak ma niekto u nas bolesti problemy s nafuknutym bruchom, vzdy zaberie...

Sia B

Zavisi od toho, ake problemy so zaludkom mas... napriklad mna trapili hnacky a s nimi spojene bolesti zaludka a skvele mi zafungovali probiotika Biopron s S. Boulardii. Spajalo sa tu u mna s problemami so szndromom draydiveho creva, takze obcas ich beriem naozaj aj preventivne, ak ma caka nejaka stresova udalost a bojim sa, aby to na mna neprislo...

michael 1

presne tak ako uvádza pred do mnou. probiotika su na črevá. Skus sa viacej usmievať hlavne pusť starosti z hlavy , a žaludok budeš mať v priadku

odpovedam

probiotika nie su na zaludok, ale creva ;-) a odporucanie? pozri si na nete velky test probiotik a uvidis, ktore obsahuju to, co maju a ktore nie.