Vaginálna mykóza (vaginálna pleseň)

Táto diskusia patrí k článku: Vaginálna mykóza (vaginálna pleseň)
Vaginálna mykóza (vaginálna pleseň)

Vedeli ste, že až 74% žien minimálne raz za život postihne nepríjemná vaginálna mykóza? A že napriek tomuto vysokému číslu medzi ženami koluje mnoho mýtov a poloprávd o tomto ochorení a jeho liečbe?

sabina789

pravdou je, ze ked uz ta mykoza raz "drapne", tak a aj zvykne opakovat a to je teda ciste peklo, ked mas aj niekolkokrát za rok. ja som mala ale statsie ze som nasla super gynekologicku ktora mi raz vravela o skusenostiach prave s wobenzymmom, ze jej vela pacientiek potvrdilo, ze odvtedy ako ho uzivaju maju pokoj, urcite teda odporucam aj za seba, funguje perfektne!

Fajno

Dobrý deň prajem, treba si uvedomiť že vaginálna mykóza je spôsobená premnožením Candidi albicans. Preto treba dbať najmä o správnu životosprávu. Vyhýbať sa cukrom, bielej múke a mliečnym výrobkom.
Odporúčal by som prečistenie organizmu kremičitým sorbentom enterosgel alebo kremelinou. Po prečistený oreganový olej. Za dobrú cenu ho majú www.svetchuti.eu.
No hlavne je dôležité zachovávať správne stravovacie návyky.
S pozdravom

Fajno

Fajno

Dobrý deň prajem, treba si uvedomiť že vaginálna mykóza je spôsobená premnožením Candidi albicans. Preto treba dbať najmä o správnu životosprávu. Vyhýbať sa cukrom, bielej múke a mliečnym výrobkom.
Odporúčal by som prečistenie organizmu kremičitým sorbentom enterosgel alebo kremelinou. Po prečistený oreganový olej. Za dobrú cenu ho majú www.svetchuti.eu.
No hlavne je dôležité zachovávať správne stravovacie návyky.
S pozdravom

Fajno

stastnablcha

dnes som citala o vaginanlnej masazi na odstranenie mykozy - celkom som sa pobavila :) ja preventivne pouzivam probioticke tampony www.drmax.sk a musim povedat ze odvtedy som nemala problemy

rebecka

Mne wob zaberal ale asi ho treba vymeniť za niečo iné.V poslednej dobe mám pocit že to už nie je ono.pozerala som si na nete ten Enzymax ale sú dva jeden je R a druhý V tak neviem či je to jedno.Ale ten Enzymax v je asi na ženské problémy

jajjaa

Jasne, ze moze dostat vaginalne mykozy aj zena, ktora este nemala pohlavny styk. Ja som ich mala opakovane v case, ked som este nezila sexualne. Velmi mi to zneprijemnovalo zivot. Nevedela som ako sa ich zbavit, doktorka mi potom odporucila Wobenzym, ktory velmi pomohol.