Teplomer pre bábätko

pehatahanka

Janka, to je super ze ho uz mate aj vy...nam tiez prednedavnom prisiel a sme spokojni :) a tiez mame z truelifecare

JankaCierna

Tak, včera nám prišla krabička s nápisom TrueLife Care a hneď sa začalo naše skúmanie. Vyskúšali sme teplomer na nás, na dieťa, na mačku i na kvapalinu. Mali sme z toho takú malú zábavku. :) Zatiaľ som s ním naozaj veľmi spokojná a vyzerá to, že aj dlho budem. Ďakujem za rady, je fakt super! :)

dalsi

Pre dieta sa mi osvedcil digitalny teplomer s gumennou ohybnou spickou s detekciou pod 10 sekund. Dietatu sa s tym dobre meria teplota v konecniku a pomerne rychlo a presne.

Ak uz je vacsie, daju sa pouzit teplomery co meraju bezdotykovo, napr. v uchu. To sa este da.

Meranie na hlave je nepresne. Staci trochu pohnut a na jednej ploche mate rozdielne teploty.

JankaCierna

Ďakujem pekne za názor! :) už som objednala a čakám, kým príde. Potom napíšem, akí sme spokojní. :)

Lenka86

Ahoj, my ten Truelife teplomer máme a nemôžem si ho vynachváliť. :)) Je super a jednoduchý, a má všestranné využitie - pre teba, pre dieťa, pre psa, na meranie teploty mliečka pre dieťa... Proste a jednoducho, za mňa áno. :) Kúpu určite neoľutuješ.