Bolesti v klboch prstov na rukach

Príspevok v téme: Bolesti v klboch prstov na rukach
maciatko27

Ahojte. dnes ráno som sa zobudila na bolesti v klboch prstov na rukách. Boli stuhnute, nemohla som s nimi ani pohnut, po chvili som ich rozhybala, a cely den ma pobolievaju. Mám diabetes 1.typu, tak neviem či to s tým súvisí. Mám bolesti tiež v kolenách a chrbtici, ale je to ešte znesitelná bolest, len tie prsty ráno ma velmi znepokojili... Budem vdacna za akykolvek prispevok s podobnym problemom.

N-ika

Dna sa da zistit z krvi, ale nemyslim si ze v tvojom pripade ide o dnu. Ta postihuje ako prvy zvycajne klb na palcia vzdy ide o jeden klb, nie cele ruky...Klb scervenie a je vyrazne teply a bolest je prudka a zachvatovita, trva par dni a potom odoznie...
Reuma alebo choroby s nou spojene, maju pomalsi nastup, klby byvaju stuhnute rano a chvilu trva ich rozhybat, pobolievaju, mozu ale nemusia byt cervene a opuchnute...
Reuma je dnes dobre liecitelna, ale nepoznam nikoho kto by sa z nej vyliecil uplne a to chodim uz peknych par rokov do NURCHu:-)

Jozefe

Ale nemaj strach...RA nie je nevyliečiteľná ako to všade prezentujú.Viac napovie google a slovíčko Hippokratin.Nerobím reklamu len dobre radím.Ale aj zmena životosprávy a hlavne stravovania má niečo doseba.

maciatko27

Jozefe, teplotu som si nemerala, tak neviem... čítam si o tej reumatoidnej artritíde.. zájdem s tým k lekárovi, lebo bolesti mám znova :( trojklanny-asi máš na mysli DNA? tie príznaky sa skor podobaju tej reumatoidnej artritide, uvidim co mi povie lekar. Da sa DNA zistiť z krvi?

spirit

Dobrý deň,
velmi dobré a overené prípravky na tieto problémy sú doplnky výživy : Mobil +, Kolagén a Kyselina Hyaluronová ktoré dostanete v jednom farebnom hoteli v Bratislave. Síce nevjem ako sa presne volá ale strašne veľa ľudom čo poznám pomohli ak mali ludia problémy s klbami alebo chbticou,...
Odporúčam :)

trojklanny

maciatko27, prestaň jesť červené mäso, piť bublinkové vody. S diabetes 1 to nebude mať súvis. Tvorba kyseliny močovej z mäsa, ktorú ti nevedia vylúčiť ľadviny, sa ti ukladajú v kĺbových púzdrach a tvoria sa z nich malé kryštáliky. Prečisťuj si ľadviny kúrou na ľadviny, potrebuješ aspoň 6 týždňov, aby si sa celkom zbavila bolesti.

Jozefe

No pravdepodobne sa môže jednať o reumatoidnú artritídu...tá choroba presne takto začína.Nemala si náhodou aj teplotu?