mastenie vlasov

**jana

poradim jeden trik. naozaj je to efektne. po umyti vlasov si naneste balzam len na konceky vlasov. tym sa konceky nevysusuju a a korienky nemastneju. a ked su mastne korienky treba ich poriadne vysuchat FROTYM uterakom. robim fotomodelku takze vlasy maju zabrat,ale stale su pekne.ale nie vzdy take boli. vyskusala som toto,poradila mi kamoska a odvtedy su peknee... a nezabudnite si kazde tri mesiace dat podstrihnut 2cm (primerne za 3 mes narastu 3 - 4cm). tak vela stastia

venuša

Ahoj!Aj ja mam hrozne mastne vlasy,a tiež mi to ide na nervy.Lenze ja mam suche končeky a to je katastrofa.Aby som ich nemala mastne,nepouzivam balzam na vlasy,lenze bez balzamu mi vyzeraju vlasy ako metla.Neviem si s nimi poradit.A k tomu ich mam este aj velmi riedke.Pomahaju vitaminy na vlasy?Mate s nimi niekto dobre skusenosti.Dakujem

monka

ja som si hlavu umývala čoraz častejšie a robila som chybu-čím častejšie sa vlasy umývajú,tým rýchlejšie sa mastia! Snažím sa ich umývať čo najmenej a keď ich už mam mastné, tak si dám na hlavu šiltačku a nikto ani nevie aké mám vlasy... a teraz sa mi tak rýchlo nemastia, odkedy som obmedzila umývanie. a to s tým melírom je skutočne pravda, keď si dáš melír,ani nebudeš vedieť že sa ti mastia, len dávaj pozor-ak ich máš príliš jemné a citlivé tak ti to z vlastnej skúsenosti neodporúčam-takto som si totiž totálne zničila vlasy, ktoré sa mi teraz lámu a vypadávajú.

kiki

mne sa tiez mastnili..mala som hnede wlasy a spostupnene-mensia ofinka.kadernicka mi odporucila preswetlit wlasy jemnym melirom a nechat dorast ofinu.melir mi trochu presusil wlasy takze nemam problem s matnenim..ofinu uz nemam takze si nemusim chytat ich wzdycky ako ked mi padali do oci..tak isto ten lak pomaha..no ale to je nezdrawa cesta.teraz zdrava-kup si sprawny sampon..zihlawowy velmi pomaha alebo zihlawowe zabaly..a najzdrawsie riesenie ist ku koznej.tha jak xces.pekny dnik.pa

keckosska

mne tiez uz v 15 zacali strasne mastniet vlasy. Umyvala som si ich kazdy den a este mam ich strasne jemne tak aj kulmovala a neposluchala som mamu ze to este viac skodi. Vlas sa vlastne tou mastnotou chrani. znie to urcite cudne ale je to tak. V 20 som zistila ze som prisla o kopec vlasou. Zajdi si na kozne daju ti taku vodicku alebo aj v lekarni si dnes mozes kadeco kupit. A este jedna rada.Vravi sa ze laky nicia vlasy ano ale vo velkom mnozstve vzdy po zmyti vlasov a vysuseni si nastriekaj trochu laku. Zvacsi ti to objem a nemastneju tak. tiez som pouzivala suchy sampon a z kazdodenneho zmyvania to bol kazdy treti den a dnes kazdy 4-5. tiez si mozes vlasy nejak zopinat a nie je to tak vydiet ze su take mastne. tak vyskusaj papa