MUDr. Marian Kováč ORL klinika BB - rhinoplastika

nebubu

Ahojte, chcela by som sa poradit cez mail s niekym kto idealne absolvoval scenar operacia u Cervena a nasledne reoperacia u Kovaca, zufalka ty si ako na tom ?? Dakujem za info

tina78888

v nr je Mladek toho si dost chvalia ale mozno casom aj na neho budu nadavat
ale Kovac proste ma sklamal zbytocne peniaze som tam oplieskala

Zufalka99

A v nr je aky plasticky chirurg? Ja uz mam pocit ze na slovensku nikto nevie spravit prirodzeny pekny nostek :-( same zle ohlasy na doktorov.

tina78888

tak ja som asi jedina nespokojna
bola som u kovaca pred 5 rokmi mi robil hrb nosa aj tak mi zostal este taky maly hrbolcek coz mi je dost luto
a este mi pred rokom dorabal spicku a nic moc
nos mam dlhy a uz mi stym nechce nic robit tak som sklamana a rozmyslam ze pojdem si to dat spravit do nitry

Zufalka99

Nana1234, dakujem za reakciu. Ja tiez potrebujem ist na reopku, prvykrat som bola u dr. Cervena, nie som vobec spokojna. Nemohla by si mi prosim poslat email na teba, mam viacero otazok, ak by ta to neotravovalo. Este raz velka vdaka.

nana12345

Ahojte, ja som bola u dr. Kováča a som s ním nadmieru spokojná...fotky mi neukazoval, pretože každý nos je individuálny a každý sa dá riešiť inak, takže je ťažko ukazovať foto, že bude taký...mne konkrétne opravoval nos po dr Červeňovi, ktorý mi ho dokatoval...takže aj keď teraz nie som úplne spokojná, tak rozhodne je o sto percent lepši ako predtým a som smutná, že som sa nerozhodla preňho od začiatku...môžem ho len a len odporúčať...najskôr ma chcel operovať otvorenou metódou, ale na koniec sa rozhodol pre uzavretú...

Zufalka99

Ahoj, bola si na tej opke u dr. Kovaca? Ja som k nemu objednana na konzultaciu..
Kto ste u dr. absolvovali operaciu, ste spokojni? Robi dr operacie aj uzavretou metodou?