MUDr. Marian Kováč ORL klinika BB - rhinoplastika

Nikuska64

Milé dámy rozhodla som sa sem pridať recenziu takmer po roku od operácie nosa u pána Kováča nechcem sa rozpisovať ale musím to uviesť na pravú mieru operácia u pána Kováča bola moja 4 štvrtá operácia a verte mi že rozhodovanie sa po troch naozaj spáckanych operáciách kde mi zdeformovaly nos nie len z estetickej stránky Ale aj funkčnej na operáciu u doktora som čakala rok od poslednej operácie a verte mi rok som nemohla vôbec dýchať na jednu dierku a pozerať sa na seba bolo utrpenie ale podstata je tá že bolo rozhodovanie už naozaj ťažké a musela som brat do úvahy že neviem dýchať preto som bola stopercentne rozhodnutá pre odborníka v obore čiže ORL lekára a na doktora som počula samé. Chváli aj recenzie mi pomohly prirozhodovani preto musím aj ja tuto recenziu napísať pretože tento. Človek mi naozaj zachránil NOS!
Môj nos máš značne deformity a bolo potrebné pridávať mi chrupavku z ucha a modelovať mi nos bola to dlha operacia a nie Zrovná štandardná ako keď ide niekto prvý krát no tento lekár to zvládol na jednicku shviezdickou môžem ho stopercentne odporučiť lebo verte či nie horšie ako som natom bola už nieje nikto fotky rada ukážem pre tie ktoré váhate určite nos u Orl lekára a určite u tohto Pána Lekára s veľkým L

Dajan

Ahojtee baby o dva tyzdne ma caka operacia u dr kovaca prosim nemate fotky nosteka ktore ste unho boli? S konzultacie mam zneho velmi dobry pocit uz sa neviem dockat no aj sa bojim

Eliska623

Ahojte,tak 25.10. ma čaká operácia u Mudr. Kováča v BB,bojiiiim sa veľmi narkózy. Snáď to dobre dopadne.

Pufinka132

Baby mozte mi prosim vas poslat fotky pred a po

nduhova@gmail.com tu je moj email dakujem pekne

Tiez zvazujem opku o neho

Yulia

Podstupila som u pana Dr. Kovaca septorhinoplastiku a som velmi spokojna. Preto kazdemu, kto vaha, komu sa zverit v pripade plastiky nosa odporucam prave jeho. Pan primar ma najzlatsie rucicky a je to skutocny odbornik na nosy. Navyse poznam mnozstvo jeho pacientiek z BB kraja a vsetky maju krasne nosy. Vrelo odporucam.

Slnko28

Ahoj, Mudr. Kováča neodporúčam - poznám dva pokazené nosy mojich kamarátiek. Ak chceš napíš mi na gallova@hotmail.com (fórum nebudem sledovať)
bola som u Mudr. Doležala v Prahe pred skoro dvoma rokmi. Som maximálne spokojná.

aden

Ahojte, som tyzden po operacii u pana MUDr. Kovaca, neplanovala som pisat ziadnu recenziu, ale po dnesnom zlozeni sadry z nosa mam potrebu vyslovit nesmiernu vdaku a uznanie panovi primarovi za DOKONALE odvedenu pracu. Bola som na konzultacii u viacerych plastickych chirurgov, ale pre najlepsie ohlasy som sa nakoniec rozhodla pre ORL kliniku v Banskej Bystrici. A to mi bolo neraz povedane, ze moj nos je komplikovany a je na nom vela prace, ale ked som ho dnes uvidela v zrkadle, nemohla som v prvej chvili uverit vlastnym ociam. Okrem toho, ze ma pan primar nesmierne ludsky pristup, jeho sikovnost, skusenosti a cit su podla mojho nazoru na najvyssej urovni. Ziadna bolest, bezproblemove dychanie na druhy den po operacii a po 7 dnoch opat normalne fungujem :) este raz vdaka.

Ninoslava

Eliska, čo som počula stojí to uňho okolo 1500.
800-900 eur sa platí za plastiku podla toho či len makkej alebo aj tvrdej časti + okolo 600 eur sa platí za lôžko s anestézou.