Az na same dno!

Príspevok v téme: Az na same dno!
miaforever

Ahojte baby.Moj pribeh nie je ani zaujimavy ani nicim vynimocny-spadla som do bulimie po blbej poznamke a uz to bude hadam aj 10rokov,co denno denne zvraciam:-(Kazdy den si poviem,dnes naposledy a dalsi den to zase pokazim.Su dni,ked vraciam aj 5x za den,niekedy len 1-2x ale na 0x sa dopracovat neviem:-(A tie zachvaty co mam ani nekomentujem-kolko penazi som uz splachla do zachoda radsej ani nepocitam-zeriem ako zmyslov zbavena a je mi jedno kolko to stoji a co svojmu telu robim:-(
Co sa tyka mojej postavy,ta je v pohode,len mam v kuse nafuknute brucho,ale aj kilo navyse ma dokaze rozhodit na celej ciare a to nemam 20 ale 30,takze by som uz davno mala mat ine priority:-(
Chcem sa vyliecit,chcem byt zase zdrava,vesela,stastna baba!!!Nevladzem uz dalej-bulimia je moje osobne dno.
Najde sa tu niekto,kto ma podobny problem a chce sa vyliecit?Mozeme sa navzajom podporovat a pomahat si.Dakujem:-)

miaforever

pppforever

Pribrala si preto,lebo si jednak starsia a jednak tvoje telo uz zufalo potrebuje ziviny a berie si ich uz zo vsetkeho co zjes.viem to na sebe-ked sa napchavam jak zmyslov zbavena,tak mam na dalsi den aj kilo viac a som opuchnuta az strach a pritom zvraciam vsetko:-(ale ked sa drzim a jem normalne,bez prezierania,tak mam na druhy den postavu normalnu a to si dam aj fastfood a nic-viem velmi dobre,co mi mia robi a i tak si neviem pomoct a stale dookola zlyhavam:-(
S kym zijes a kto kazdy vie o tvojom probleme?Mas psych.?

veliger

Tak vyznelo to tak. Musíš sa rozhodnúť sama, ver mi darmo to chce tvoje okolie keď ty nie. Najdi zmysel prípadne nejaký dôvod byť.

pppforever

veliger, však jasné že Turnerov sy. nemám z anorexie, to som ani nenapísala, je to genetická porucha, mám to od narodenia..
miaforever...mám 33 rokov a PPP mám od 12.r., min. rok som pribrala cca 5-6kg, no neviem z čoho, keď som nezmenila stravu ani pohyb...teraz jem len ovocie, zeleninu, jogurty (nie smotanové) a kávu s mliekom, to je všetko, a budem pokračovať až kým neschudnem na pôvodnú hmotnosť ako som mala pred rokom, som zúfalá z toho, ako zúfalo chcem schudnúť a zároveň sa z toho dostať konečne...nepomáha ani zoznam PRE a PROTI - čo mi choroba vzala a čo mi dala, ani denníky, jedálne záznamy, psychoterapie, lieky, sedenia, kontrola, vyhrážky, nepomáha NIČ lebo som sa ešte definitívne nerozhodla že to CHCEM, že sa chcem VYLIEČIŤ!!! To by bol prvý krok...

miaforever

pppforever

zdravím ťa spolutrpiteľka.
v 1.rade ti musím povedať, že ma tvoj príspevok riadne rozplakal a bojím sa, že ak si nedám povedať a nepozbieram všetky sily tak o pár rokov skončím rovnako. prečo sa vlastne nechceš liečiť? stoja ti všetky tie zdravotné ťažkosti za štíhlu postavu??? tá pravá sa to pýta že? hanba mi, ako ti vôbec môžem dať takú blbú otázku, nie som o nič lepšia-dnes 3x bulimický záchvat tak čo si nahováram-že snáď skončím kedy sa mi zachce? keď máš možnosť určite choď na liečenie a pokús sa vyliečiť, život máš stále pred sebou, nemusíš na ppp zomrieť:-(koľko máš rokov a ako si vlastne na tom? držím ti veľmi palce, musíš zabojovať a ja budem bojovať tiež-raz to musíme dokázať :-)

pppforever

Ahoj Miaforever, ja to veľmi dobre poznám, čo prežívaš, lebo ja mám PPP už vyše 20 ROKOV! A už nevládzem, meliem z posledných síl...Prvých 8 rokov to bola čistá anorexia, potom purgatívna anorexia a napokon bulímia, a tak sa to stále strieda dokola...som od toho závislá, lebo inak neviem schudnúť, len pomocou PPP...lenže najväčší problém je v tom, že s tým nechcem prestať, lebo viem že by som pribrala. ALE JA CHCEM, ABY SOM CHCELA PRESTAŤ!!! Ako sa rozhodnúť s tým niečo robiť? Mám ísť znova do nemocnice? Bojím sa ísť aj na preventívku, lebo MUDr. by mi nadávala, že stým stále nič nerobím...a ktovie, čo by ukázal rozbor krvi...som slabá, padajú mi vlasy, mám problémy so zubami, osteoporózu, z podvýživy som dokonca dostala aj epilepsiu!, nemôžem mať deti, mám Turnerov syndróm, tráviace problémy, ulceróznu kolitídu a som na polovičnom inv. dôchodku...Baby, ja som odstrašujúci príklad, nechcite takto dopadnúť!!!