Kde sú?

Príspevok v téme: Kde sú?
opustený

Písal som si na pokeci s dvoma babami. Obe sa po čase odmlčali a prestali reagovať na moje vety. Najprv som si písal s jednou a neskôr po odmlčaní prvej s druhou. Ako s prvou tak aj s druhou som sa chcel stretnúť po nejakom tom čase spoločného písania a flirtovania. S oboma som si písal pod iným nickom. Takže nehrozí žeby ma skúšala jedná a tá istá babenka a preto sa odmlčala. Viem že to niektorí tak skúšajú ľudia na pokeci že oslovujú tú istú osobu pod rôznymi nickmi aby zistili ako sú im verní. Preto som si vytvoril druhý nick po odmlčaní sa prvej baby.
Všetko sme mali dohodnuté, kde a kedy dáme stretko aj foto sme si videli ako vyzeráme. Nevyzerám zle, taký bežný chalan tak mi nejde do hlavy prečo tie baby zrazu zmizli. Nereagujú na otázky, neozývajú sa už niekoľko dní. Teraz neviem či stratili záujem, zľakli sa, alebo sa im niečo stalo. Už som bol skoro po uši do nich zamilovaný, tešil som sa na stretko a zrazu nič. Kde sú? Nepísali žeby šli niekam na dovču a pod. Len zmizli a niet ich. A tak si zo zúfalstva púšťam dookola túto pieseň
www.youtube.com
a neviem čo robiť :(
Je mi nanič...

Kýčera

Opustený, to som mala aj v úmysle, ale Ti si mi priniesol svojím odkazom radosť a celý večer som si Miška púšťala, keďže patrí aj k mojich obľúbeným. Potom aj vieš, že Miladku zlomil po tejto pesničke a stala sa jeho manželkou. Inak nechápem, čo sa to vám mladým krásnym ľuďom vo veciach lásky deje. Vedome sa srdce lámať nemá a na pohlaví nezáleží. Keďže som Ti osobne neporadila, využi peknú a praktickú radu Sewie a nájdi si svoju Miladku aj Ty!

sewie

opusteny, zoznamka je vo vela podobna realnemu zivotu, to ze sa dohodnes na stretku, neznamena ze sa tak stane, ta dotycna si to vzdy moze na druhy den rozmysliet a to sa stalo aj tebe... nie si prvy, nie si jediny a ani posledny...casom sa naucis nebrat to tak tragicky-dufam...je velmi vela ludi ktori na zoznamkach pokecoch len zabijaju cas, ci skusaju si zvysit sebvedomie a o realne stretko nemaju zaujem...potom su taki co si pisu s viacerymi a nakoniec sa stretnu s tym o ktoreho maju najviac zaujem...moj navrh? pis si s viacerymi! nezavezne, kamaratsky, ziadne sluby, zadne dlhe vypisovania, ak ti je slecna sympaticka podla profilu a par sprav stretni sa co NAJSKOR!!! ved o nic nejde...kamaratsky na kavu, caj, pivo sa predsa stretnut mozes, ci?...a osobne stretko je 100 krat lepsie nez siahodlhe vypisovanie, vzbudene nadeje a sklamanie!!! zeny maju rady muzov cinu!ak sa ti dievca zapaci po par spravach, nepredlzuj to a navrhni stretko! tvarou v tvar uvidis kto ma aky zaujem!zbytocnym vypisovanim pred stretkom davas len sancu akcnejsim chlapom aby ti potencialnu frajerku "ukradli" :P

opustený

Pokecova_ lenže v reálnom živote to nieje také jednoduché osloviť dievča/ženu ako na nete. Ja niesom taký odvážny aby som len tak oslovoval baby ktoré ma zaujmú. Ako mám vedieť že daná dievčiná nieje zadaná? Ako mám vedieť koľko má rokov keď dnes mnoho 30 či 40 ročných žien vyzerá na 20.
Pistek_ aj podľa foto ale najmä podľa názorov, záujmov a vzájomnej komunikácií.
Kyčera_ aspoň si ma trochu rozosmiala :)
Matyo a Michal555_ ja viem že si baby fotky upravujú, nasviescujú sa z rôznych strán aby čo najlepšie vyzerali, robia pôzy a líčia a všetko možné ale oni my sedeli aj svojimi názormi a komunikácia s nimi bola fajn. Niesom zaťažený len čisto na vzhľad, nemmám už 15 či 17 aby som sa na babu díval len cez jej pekné telo a xichtík.
:(

Matyo

Ak sa chceš silou mocou zoznámiť s niekým cez internet, tak skús nejaké platené zoznamky. Je tam síce vstupný poplatok, ale ten aspoň odradí rôznych srandistov a srandistky, ktoré si z teba robia iba dobrý deň. Nikde nemáš zaručené, že si tam niekoho nájdeš, ale aspoň tam chodia ľudia, ktorí majú reálny záujem si niekoho nájsť. Pokec a badoo sú hrozné piXoviny, veľakrát sa tam aj menej pekná baba upraví a nafotí z takých uhlov, aby vyzerala ako hviezda, samozrejme ak má kilá navyše, tak dá iba fotku xichtu a potom si tam zvyšuje sebavedomie, lebo keď vyjde v reálnom svete na ulicu tak po nej ani besný pes neštekne...

michal555

Lepsie pre teba budem ak cim skor pochopis ze cely internet je iba iluzia ktora ma daleko od reality. Baby si tam chodia zdvihat sebavedomie ake su krasne a ziadane. Je dost mozne ze zacali riesit niekoho ineho alebo videli ze ta mali isteho a odradilo ich to. Nesmies byt do ziadnej zalubeny pred tym nez sa stretnete lebo potom robis kraviny a ta zenska to vyciti. Lepsie je nemat ziadne ocavania a brat to ako zabavu a ak si sadnete tak potom do toho zapajat city.
Uplne najlepsie bude ak sa na cely internet vykasles a radsej sa prihovoris nejakemu dievcatu ktore uvidis a zapaci sa ti. Bude to pre nu vzacnejsie ako ked jej napise nejaky FancyBoy861 a bude ju zmotavat cez internet.

Kýčera

Opustený, to Ťa prejde, ani jedna z nich nebola Dvořáková Milada, raz sa aj na Teba usmeje šťastie a budeš popíjať Chateauneuf-du-Pape s báječnou ženskou, ver!

pistek

Pokecova. Lenze v reale ako vies, vidis na tom druhom, zistis, ze ten kto sa ti paci je single? (Dnes uz ani zosobaseni ludia pomaly obrucky nenosia). Vsak na cele nikto nema napisane, vycapene ci je zadany alebo volny. A zas klamat oklamat ta moze tak ten z realu ako aj z netu. Ak sa niekomu pacis tak zataji aj manzelku nielen priatelku. A poznam typky co v reale maju aj dve tri akoze priatelky a nestiti sa balit aj dalsie. A zeny tak isto. A zas vyzor je klamlivy. Niekto vyzera waau a otvori usta a hotova katastrofa. A zas vyzor u mna nikdy nehral hlavnu rolu. Pre mna vzdy bolo dolezite co ma ten druhy v hlave, ci ma dobre srdce dusu, pracovite ruky, aku ma povahu naturu vlastnosti, ako zije, co ma za sebou ai. Vyzor mozes zmenit a aj sa meni. Ale vnutro vlastnosti priority ciele tuzby co chces ocakavania atd mas uz ako dospely clovek dane sformovane a vekom sa uz len budu zvyraznovat, prehlbovat. Ked opadne po case prvotna zalubenost chemia tak treba na niecom stavat budovat formovat vztah. A tam dost vztahov zlyhava. Treba mat aj dost spolocneho a ist za rovnakymi cielmi