Kde sú?

Príspevok v téme: Kde sú?
opustený

Písal som si na pokeci s dvoma babami. Obe sa po čase odmlčali a prestali reagovať na moje vety. Najprv som si písal s jednou a neskôr po odmlčaní prvej s druhou. Ako s prvou tak aj s druhou som sa chcel stretnúť po nejakom tom čase spoločného písania a flirtovania. S oboma som si písal pod iným nickom. Takže nehrozí žeby ma skúšala jedná a tá istá babenka a preto sa odmlčala. Viem že to niektorí tak skúšajú ľudia na pokeci že oslovujú tú istú osobu pod rôznymi nickmi aby zistili ako sú im verní. Preto som si vytvoril druhý nick po odmlčaní sa prvej baby.
Všetko sme mali dohodnuté, kde a kedy dáme stretko aj foto sme si videli ako vyzeráme. Nevyzerám zle, taký bežný chalan tak mi nejde do hlavy prečo tie baby zrazu zmizli. Nereagujú na otázky, neozývajú sa už niekoľko dní. Teraz neviem či stratili záujem, zľakli sa, alebo sa im niečo stalo. Už som bol skoro po uši do nich zamilovaný, tešil som sa na stretko a zrazu nič. Kde sú? Nepísali žeby šli niekam na dovču a pod. Len zmizli a niet ich. A tak si zo zúfalstva púšťam dookola túto pieseň
www.youtube.com
a neviem čo robiť :(
Je mi nanič...

Slobodna

Viem. A preto som aj pisala o jeho egu. Poznam aj muzov, ktorych zena odmietne alebo nahneva a napriek tomu jej nenadavaju. To je co?!

zadana

Slobodna a ty nevies ze odmietnuty muz zenu o ktoru ma zaujem zacne po odmietnuti nazyvat vsetkymi "krasnymi" pomenovaniami ako pi*a, ku*va po**bana, cun*ra, st*tka,s*ka, radodajka, rozhodnozka, pobehlica a pod.
Ty nevies ze odmietnuti musi maju v sebe nieco ako jesitnost a neznesu aby ich baba po ktorej tuzia vo svojich vlhkých snoch odmietli.
Tie pomenovania sa hodia skor pre zeny a dievcata co sa skutocne takto spravaju ako vyssie pomenovania ale zial tieto menovky si casto vysluzia dobre a slusne dievcata a zeny neopravnene. Casto su muzi tak zaslepeni ze skutocne pobehlice volaju zlatko a cukricek a tie dobre nazvu p*cou atd.
Opusteny daj si facku dve a otvor si oci. Podla tohoako pises vyzeras ze si chalan medzi 20 az 25 rokov takze dost stary nato aby si vedel ze kde komunikacia dalej neprebieha je koniec a ze baba ma pravo si vybrat ci chlapa chce alebo nie. Mozno to ani neboli zeny co si s tebou pisali ak sa tak otvorene bavili s tebou o sexe.
Vypni pc, zober sa s kamosmi niekam do hor na tyzden dva a bez spojenia s internetom a uvidis prides ako znovuzrodeni clovek a na tie dve si uz ani nespomenise. Ono to chce zmenu prostredia. Mnohim to uz pomohlo aj tebe to prospeje. Ver mi.

Slobodna

Si mily, kym ta niekto nenaserie :) Vies, v zene to evokuje toto: ako partnerka by bola zlatko alebo nieco ine, nedaj boze ak by ta niecim nahnevala, lebo hned by bola p..a.

opustený

Tak po poriadku.
Ja viem ako sa ruší registrácia na pokeci. Ale stále vo mne drieme to že sa po čase možno ozvú. Ináč včera som si dal zrušiť nick ale dnes som sa zase prihlásil ráno a tým pádom musím to nanovo dať zrušiť. Je tam nutné neprihlasovať sa mesiac po zrušení a ja neviem ale asi mesiac to nevydržím. Ono by to bolo najlepšie keby sa dalo zrušiť hneď a nie mesiac čakať.
Za druhé, áno písali sme si aj také veci, ale nie hneď na začiatku samozrejme ale až dlhšom čase. Logicky sa nebude baby pýtať na tému sex keď chcem vzťah. Ako prešlo to k tej téme nejako samo o seba a potom to šlo. Keď chodíte s frajermi tak sa o sexe po nejakom čase randenia nerozprávate o sexe? Ako viem že mi sme si len písavali ale však nejak nato došlo.
Za tretie, bežne takto baby nenazývam len tie čo ma naserú a tie ma teda nasrali. Keby sa pekne rozlúčili a dali vedieť, sorry ale nemám záujem ale zrazu sú preč a ja neviem načom som. Ty slobodna nikdy niesi nas*atá a nikdy nenadávaš? To si odkiaľ z kláštora? Ako sorry dievča/pani ale mňa keď niekto na*erie tak to musím zo seba dostať von. Ako bežne som k ženám milý, slušný ak mám babu rád, viem prejavovať lásku, city, som nežný ale keď ma niečo naštve tak si aj zanadávam. Ako teraz sú tie dve pasé tak snaď môžem keď sa na mňa vy*rali nie? Ináč som ako baránok :D
Asi začnem chodiť s kamošmi do fitka a tam to zo seba vybijem to sklamanie...

Slobodna

A nemyslis, ze sa mohli prestat ozyvat prave kvoli tvojmu egu? Nazyvat zeny pi...i nech ti urobili cokolvek, mstit sa im, problemy riesit ozieranim a stetkami .... Ziadna normalna zena, by sa s takym chlapom nestretla. Preco by to robila?

priama39

opustený:

No podla toho,co pises ste si toho asi povedali prilis vela-rozpravat niekomu priamo o sexe cez net,ktoreho osobne nepoznam to vyvolava vo mne take nezavazne pocity,neviem,mozno inym zenam nie,ale tak,ked niekoho chcem,tak mu poviem o sebe,ale nie az take intimne veci,lebo potom uz niet co objavovat :) Takze asi zalezi aj od toho,o com sa priamo bavit,najlepsie su spolocne zaujmy,to pomaha.Mozno takym smerom by si to mohol viest,ale zase neviem,ci mas aj spolocne zaujmy so zenami...

A co sa tyka toho kontrolovania pokecu,tak podla mna,pri kazdej cinnosti,ktoru robit uz nechces, musis zacat postupne. Daj si ciastkove ciele-napr.prv skontrolujes pokec nie dvakrat ale len raz denne,niekolko dni tak robis a potom zacnes kontrolovat raz za dva dni atd. Najdi si namiesto toho aj nieco ine,co budes robit,ked budes mat nutkanie ist tam aj druhykrat denne. Ked mas naozaj silne nutkanie,hlavne od seba necakaj,ze odide okamzite,je to postupny proces. Dufam,ze som inspirovala v niecom :)

opustený

Ono myslel som to tak, že ako sa zbaviť toho nutkania prihlásiť sa na pokec a kontrolovať či niečo predsa len nenapísali. Ja viem že asi po takom dlhom odmlčaní už asi nenapíšu ale stále mám to nutkanie tam chodiť ráno aj večer. Nechcem tam chodiť ale toho nutkania sa neviem zbaviť. Niečo vnútri mi stále nahovára skontroluj čo ak predsa. A toho sa neviem zbaviť. Aj idem von niekam aby som prišiel na iné myšlienky lenže keď sa vrátim domov zase to príde. Stačí že len tak sedím alebo niečo jem. Je to ako závislosť. Ešteže nemám net aj na mobile ináč by to bolo fakt na zbláznenie. Problém robím aj ten že keď som niekde s kamošmi na pive či káve tak sa pripojím na sieť v danom podniku a opäť tá kontrola.
Priama39_ my sme medzi sebou komunikovali otvorene, a niekedy až veľmi o takých intímnych veciach že mi je teraz smiešne z toho. Proste kecali sme o vážnych aj vtipných záležitostiach takže si myslím že otvorenosť z ich aj mojej strany bola dostatočná. So stretnutím obe súhlasili. Nemali námietky proti tomu. Aj som sa ich priamo pýtal či chcú sa stretnúť. Keď boli otvorené v intímnych témach myslíš žeby sa bali mi otvorene napísať že stretko nechcú a necítia sa naň? Taká baba čo sa dokáže baviť o sexe otvorene, o svojích snoch, kladie mi otázky dosť na telo tak by mala problém povedať mi že stretko nebude a nemá záujem?
Predvčerom som sa spil s kamošom lebo som to proste potreboval urobiť zo zlosti že ma takto oklamali. Spiť sa je asi najlepší liek na neopätovanú lásku :D Ale po vytriezvení je človek opäť tam kde bol :D
Nie už sa z toho dostávam pomaly, lebo ma nasrali tie dve pič*le :D ale ako sa donútiť prestať chodiť na pokec a kontrolovať to? Dnes mám opäť chuť ísť sa spiť a ísť do bordelu za štetkami. Nie nebojte sa niesom taký ale od zlosti to mám chuť urobiť len tak z recesie. Mám chuť sa im pomstiť aj keď viem že oni nemajú šancu sa to dozvedieť aby ich to trápilo. Sú totiž z iného mesta ako ja. Tak som sa nechal namotať ako puberťacký debil..

miki26

No opustený moja rada znie: Ži proste svoj život a nie život s vyťahovaním rôznych kostlivcov zo skrine :)

So ženami je to tak, keď majú záujem tak dokážu robiť aj bláznivé vecí a urobia preto všetko. Osobne má dosť veľa úspešných stretnutí aj na internete ale i v reálnom živote. Veľké rozdiely tam nie sú ako písal niekto. Celkovo sme rôzne bytosti, niektorí sa stretávajú radi a spoznávajú nových ľudí ako ja. Iní zase vyhľadavajú len starých priateľov a nových si nerobia. Potom po čase plačú, že zostali úplne sami. No keď viedli takýto život tak nič iné stáť sa nemohlo, keď tak žili roky.

Keď však ten záujem nie je tak bohužiaľ. Ľudí je dosť a trápiť sa kvôli jednej tak je to k smiechu. Je jedna z milióna a príde určite aj iná. Tvrdé, ale pravdivé veru.