Cez leto sam/sama

Príspevok v téme: Cez leto sam/sama
leto81

Ahojte. Chcela by som zalozit tuto temu pre tych,ktori su toto leto sami ( malo priatelov/priatelia mimo a pod.)a nemaju/nemozu mat brigadu,takze maju velmi vela volneho casu a chceli by ho stravit s niekym. Bolo by fajn,ked sa s prispevkom uverejni aj nejaky kontakt a priblizna lokalita.

Pekne leto vsetkym :)

Dotaz87

Ahojte,

v skratke - som 27 ročný chalan z blízkeho okolia Popradu a rád by som si v tomto meste našiel nejakých priateľov s ktorými sa dá skočiť na kávu, prípadne postupne aj na iné zaujímavé akcie, jednoducho - spoločensky žiť.

To je totiž vec, ktorá mi momentálne najviac chýba, a môj voľný čas tak pozostáva zo sedenia pri PC. Momentálne nemám žiadnych priateľov, viem, že to zneje asi divne, ale je to fakt a s minulosťou už nič nenarobím. Rád by som ale zlepšil svoju prítomnosť a budúcnosť.

Nájde sa tu niekto kto mi s tým pomôže??

email: capo87@azet.sk

BiotechUSA12

Já síce v týždny pracujem ale cez víkend mám voľno a som celý deň sám doma ... ak má niekto záujem može napísať ... NMnV :)

MaitePerroni

Ahojte u mna by aktivity aj boli len som sama tiez nemam komosov lebo k tomu mi nedopomahaaju aj moje psych. problemy. Kto chcete piste.