Cez leto sam/sama

Príspevok v téme: Cez leto sam/sama
leto81

Ahojte. Chcela by som zalozit tuto temu pre tych,ktori su toto leto sami ( malo priatelov/priatelia mimo a pod.)a nemaju/nemozu mat brigadu,takze maju velmi vela volneho casu a chceli by ho stravit s niekym. Bolo by fajn,ked sa s prispevkom uverejni aj nejaky kontakt a priblizna lokalita.

Pekne leto vsetkym :)

trapnost

problem je ten ze aj ked je niekde nejaka akcia alebo podujatie tak tam idu ludia vzdy v partii minimalne vo dvojici a teda ti nebudu nadvazovat nove znamosti s niekym cudzim. Bavia sa medzi sebou a bolo by trosku odveci sa im pchat nejakej partii do priazne ako zufalec. Jedine tak starsi ludia chodia na take podujatia a akcie sami lebo im to nevadi ze idu sami.

leto81

Dotaz87 my dvaja nebyvame od seba až tak ďaleko,dalo by sa dohodnut a zajst na nejakú akciu.a kľudne sa tam môžeš aj s niekým iným zoznámiť :)

sandokan255

Aloveu: To si robis srandu? Aku snahu tu vyvijaju tyto zufali jedinci, ked su tu schopni vypustit o sebe ledva jednu vetu v style: "Aj ja som sam, som z vychodu" alebo "Kto je sam, nech mi napise mail" :-DDDDD . Fakt nadluska snaha :-DDD

sandokan255

Dotaz87: Zase vyhovorky! No skusim ti napisat nieco zo zivota. To ze nemas kamaratov a si sam, je trosku tvoja chyba, na kamaratoch treba tiez pracovat. Ale dobre, povedzme ze nemas kamaratov, lebo neviem co...Na take kruzky sa da ist bezproblemov sam, vacsina tak ide a su tam sami a tam uz spoznaju niekoho. Evidentne sa rad vyhovaras ako to nejde.

PS. Pracovne som bol nejaky cas v zahranici a nepoznal som tam nikoho a bolo mi tiez samemu blbo, ked som tam aj ostaval cez vikendy. A aj tak som tam chodil po baroch obcas, sam. Nieco som si vypil do nalady a isiel som von medzi ludi. V bare v tlacenici ludi nebol problem sa prihovorit, ved aj ked si tam s niekym, tak sa vacsinou prihovoris uz sam a potom uz na kamosa kasles a venujes sa slecne. Samozrejme sa nesmies prihovorit ako troska: Cau, som tu sam, to je fakt trapne. Ja som pouzil osvedcenu "vyhovorku", ze som tu s kamosom ale niekde sa mi stratil.A poviem ti, bol som tam vonku asi 10 krat a iba 2 krat sa stalo, ze by som bol cely vecer sam. Vzdy som si nasiel zensku spolocnost na cely vecer a nenudil som sa.

Jednoducho vzdy sa da, ked sa chce. Lenze vacsina ludi nechce, nevedia a radsej sa vyhovaraju ako ty. Potom vypisuju hluposti na internete a cakaju, ze im nejaka osoba padne rovno do naruce bez nejakej snahy. Takze kludne sed doma a mysli si, ake tazke je niekoho ineho spoznat.

leto81

Dotaz87:

Ja som tak sama prisla do jedneho kruzku.Problem je,ze stretavky su tak raz za tri mesiace :D Myslim,ze je vela moznosti,co sa tyka sportu,no ja sa teraz hybat nemozem :( Inak, som s kamoskou uz niekde v Tatrach,kedze ma volala. Takze pokial si zdravy,tak este mas aspon viac moznosti. Alebo chod na koncert a ked ta uvidim,tak sa pri tebe pristavim :D Uz sa mi to stalo. Pisala som si s niekym cez net a potom som ho uvidela na koncerte a uz sla komunikacia lahsie :)