Boji sa ma alebo?

Príspevok v téme: Boji sa ma alebo?
zaujimama

Nech to pre Vas vyznie akokolvek sebavedomo, skuste sem vniest trocha empatie. Som zena,mam 25 rokov, uvedomujem si, ze som pre chlapov dost atraktivna, denne dostavam komplimenty, pozvanky atd...niesom ziadna cundra, poznam svoju hodnotu. Neskacem nikomu do postele kto mi zamava plnou penazenkou pred tvarou. Uvedomujem si, ze niesom blba, mam dobre vzdelanie, bavi ma varit, staram sa o seba-cvicim-makam, som zamestnana, nerobi mi problem ziadna domaca praca aj toaletu umyt, co je sice normalne, ale verte mi, nie kazda to "dokaze"(za druhe to robia stale rodicia)
moje jedine predosle 2 vztahy boli pohroma, obaja profesionalni sportovci...mala som zo zivota peklo..( nejdem to rozpisovat)

K veci..spoznala som muza...priemerny, obycajny, ziadny model,ziadny sportovec,ziadny frajerík/ velmi mily, prijemny, sympaticky, ale narovinu- nieje to ten typ za ktorym by sa zeny otacali...no ma neskutocnu charizmu je stale pozitivny, usmiaty a to ma uplne ocarilo, dostalo, aj pracu ma dobru, je sikovny, starostlivy, v zivote nieco uz dokazal, moja vekova kategoria...spoznala som ho cez priatela mojej velmi dobrej kamaratky, parktat sme si vysli takto vsetci spolu a neskor sme si vymenili tel.cislo...mala som pocit, aj ked sme sa rozpravali, ze sa ma trocha hanbi, len ked sme raz isli vecer posediet, po par poharikoch bol odvaznejsi...kedze nepochadza odtial odkial som ja, snazila som sa nadviazat konverzaciu cez tel. no marne...pisali sme si iba chvilu, raz a zrazu mi neodpisal..celkom isto viem, ze sa mu pacim..no on jednoducho neodpisal, zere ma to velmi... kazdy den nad tym rozmyslam, teraz sme sa dlhsie nevideli kvoli jednej udalosti co sa stala( o ktorej tiez nebudem pisat) a on nic, nevola, nepise, vtedy mi neodpisal a ja nechcem aby si myslel, ze si vynucujem pozornost..mam ale pocit, ze sa ma asi boji...

Tak co? Boja sa chlapi peknych zien? a preto o ne nejavia velmi zaujem?Boja sa odmietnutia? Nebojuju lebo si myslia, ze by im ich prebral nejaky namakany frajerik s dobrym autom? Alebo, ze my nemame zaujem, len sa bavime? Ja ho potrebujem...nerozmyslam nad nikym inym,a on...nejavi zaujem

diviak2015

dik more jaki ste hnusni. si normalne vybavujete nedoriesene ucty s ludmi ktori su krajsi, alebo opacneho pohlavia
ze..

Matyo

No tak si to uži aj z tej opačnej strany nechcenej. Chlapi musia v živote rozdýchať veľa odmietnutí, kým si nájdu tú svoju, aspoň vidíš aké to je, ak niekoho chceš ale on teba nie, "slečna atraktívna" : )

diviak2015

ja autorke verim. drviva vacsina ludi dokaze v pohode najma z neverbalneho spravania vycitit zaujem alebo nezaujem alebo aj ine emocie. je to normalna vlastnost ktorou kazdy disponuje, mozno je to starsie nez schpnost verbalnej reci. asi to uz dajaky vedec pisal takze nepisem nic nove.
a co ked vie ze je pekna. ja tiez viem na zhrba akej urovni je moja atraktivita a u ktorych zien mam sancu a u ktorych nie. takze autorka to tak isto moze mat odpozorovane u seba. a co. mlada 25 rocna zaba je atraktivna uz len svojim vekom a ked je aspon trochu krajsia nez priemer tak sa chlapi lepia.
a ano boji sa... ten autorkin objekt tuzby teda

Nina.

Podľa mňa skús ty vniesť trocha empatie - on nieje povinný mať o teba záujem za to, že si pekná, šikovná a inteligentná. Jednoducho ho možno priťahuje úplne iný typ žien ako ty, nad tým si sa mohla zamyslieť tiež. Každý má iný vkus a on možno hľadá dievča ktoré sa správa inak ako ty. Možno si mu v niektorých veciach nesadla lebo má iný vkus a páčia sa mu možno hanblivejšie, nenápadnejšie dievčatá, alebo proste hocijaké iné typy. Ok - žena môže byť pekná, šikovná, úspešná, inteligetná a zábavná, ale aj tak sa nemusí páčiť každému, pretože každý má iný vkus. Krása a sympatie to všetko je vec vkusu a názoru.
Mne sa vidí, že je to dosť jasné - nemá záujem. Ak by mal - ozve sa, alebo teda aspoň odpíše. Ak uťal konverzáciu, to nie je o hanblivosti, ale o tom, že nemá záujem.

Moireal

Konieckoncov, ak chces mat uplnu istotu, neostava ti ine ako sa ho priamo spytat. Tu na fore to za teba nikto nevyriesi. Asi si nedostala celkom odpovede ake si cakala. Preto presne musis konat. A ak ho chces, nieco preto teda urob.
A k tej skromnosti, asi je pre teba tazka predstava, ze sa niekomu nepacis. Taky je zivot, nikto sa nepaci kazdemu.

dvojpes

hanblivost by sa prejavovala v situáciách, kde treba zacat nadvazovat kontakt.
ale vy ste uz dalej, uz sa poznate, boli ste spolu na nejakej akcii a aj ste si pisali.

De

Zaoberas sa iba svojimi vlastnymi domnienkami. Ak chces vediet aka je skutocna realita, tak ho jednoducho zavolaj von. Namiesto vypisovania na fore si to uz davno mohla urobit a posunut sa tak vpred ;)

zaujimama

hmm.. kamaratka ktora sa s nim pozna o dost lepsie mi tiez povedala, ze on je tak celkovo hanblivy, a ze sa ma pravdepodobne boji, vzdy bola tam kde sme boli my... o tej prietelke by som samozrejme vedela...a s tym alkoholom to bola troska odveci odpoved.

s tou mojou skromnostou, no ano..nikde som ale nepisala ze mam dokonaly zivot, nenapisala som ci ma nieco trapi alebo netrapi, ci mam dobre napr. rodinne vztahy, ci som zdrava ako ryba alebo mam nejake zdravotne problemy atd..opisala som tu jednu konkretnu situaciu do ktorej som sa dostala,tak by som bola rada keby ste sa podaktori hned neobhanali poznamkami. Ved samozrejme kazdy ma chyby ci uz sa tykaju vyzoru alebo povahy. Myslim si, ze kazda pekna zena vie o sebe, ze je atraktivna tak isto ako vie o sebe kde a ake ma nedostatky...a kazdy clovek ma nieco co sa mu na sebe paci a tak isto nepaci..tak tuto temu "skromnost" uzatvaram

Maoam

ledva som docitala tvoj prispevok, sorry

odpovede som necitala, z mojej strany iba tolko, ze ak ta muz skutocne chce, nebude mu branit ziadna dialka, ziadny cas a nic na tomto svete, aby s tebou bol

vsetko dobre