Slipy

house

Slipy sa pacia zenam lebo vsetko si mozu pekne opacit, ale chlapovi to prehrieva pohlavne organy a moze byt potom z toho cely prehriaty... vajicka treba chladit a vetrat !!!

devil_ke

ja nosím trenky a podľa mňa je to najlepšia voľba.Niektorí vravia, že im tam všetko len tak poletuje,ale mne sa to tak nezdá.A neviem čo ste to za chlapov,keď neviete poriadne ovládať erekciu.Tá má nastať vtedy, keď treba a nie, keď netreba :D Trenky sú naj.Nespôsobujú neplodnosť a aj vták sa cíti voľnejší.A zase podľa mňa nie je pravda,že kto nosí trenky ho má väčší

tomas ss

No ale kazdy ma zauzivane to svoje.Ale podla mna stou neplodnostou to neni az taka pravda ale je pravda ze ked muž ma svoje genitalie v ustavicnom teple ako napr.Vodici tak ze su neplodny...ale ja neviem.Ja som nenosil slipy kvoly teplu a nakonec som natom aj ostal.Niekdy je to neprijemne ked sa musim niekde prezliect,ale kto sa nehambi nema problem a boxerky su dobre riesenie ale ja ich nemam tak ze nenosim nic :D ale chcel som si kupit ale poviem priatelke a ta uz hadam nieco vymysly :D a inak dakujem za Email co ste mi poslaly ktomuto foru...

Chester

Kedysi som nosil len slipy.Presne na moje 17.narodeniny som si nasiel priatelku.Od vtedy,ako sme zacali sexualne zit som presiel na daco pritazlivejsie a viac sexi.Zacal som nosit boxerky,take obtiahnute,co vsetko kopiruju.Ked ma moje dievca v tom prvykrat videla,povedala jejo a neodolala.Tak ze tak.Nosim uz len tie boxerky.

Harry84

Boxérky asi nie sú tým pravým orechovým. :D Spolužiak ich mal na TV a videl som mu úd, asi si všimli aj ostatní chalani. Inak ja preferujem slipy, často sa mi postaví.

tomas ss

Ked mam vam pravdu povedat nenoste ziadne spodne pradlo aspon bude vedet ze si nemate naco stazovat.Ja nenosim nic a nestazujem sa skuste to a uvidite...

sliponos

ja nosim slipy a boxerky a nedam na ne dopustit,v trenkoch si vajcia a penis len tak lietaju a o erekcii ani nehovorim v slipoch si dam penis pozdlz tela a je to v poho aj erekciou horsie je ked ho mam v cudnej polohe a dostanem nikde v spolocnosti erekciu a nemozem si ho popravit.

andi

A preco su niektori muzi tak strasne proti tym boxerkam a inemu zaujimavemu spodnemu pradlu a na tie slipy nedaju dopustit?Vymenit ich nechcu za nic na svete?

pete

ked si stiahnem predkozku, tak zvnutra mam na nej take drobne biele vyrastky, bodky... su tam uz 2roky a nemal som este pohlavny styk, co to je??? mam len 15 rokov da sa to odstranit nejakou mastickou???

...***_!:\\

slipy niky!!!reze sa to do riti....fuuuj....viete o tom ze do nosi trenky ma vacsi penys?ja mam ked my stoji 21 centimetrovy=)