Bolesť panvy, podbruška

Príspevok v téme: Bolesť panvy, podbruška
Nika248

Ahojte už asi týždeň ma strašne bolí podbruško a zároveň panvové kosti na obidvoch stranách, oblasť bikín. Keď si to na pravej strane pritlačím bolesť je pichľavá, inokedy je však bolesť pálivá, podobná ako pred menštruáciou, bolia ma aj kríže zo zadu. Takisto ma strašne páli pri močení. Čo to môže byť ??? Lekár mi predpisal liek Biseptol proti infekcii, no nezabral mi, skôr mám pocit, že sa to ešte zhoršuje...

Biela Kobra

Sprav si kúpeľ zo záparu prasličky - cca za hrsť prasličky zaleješ litrom vriacej vody, necháš 10 minút spariť, potom preceď, nalej do lavóra, rozrieď studenou vodou tak, aby si sa neoparila, daj si to do vane alebo sprchového kúta a sadni si do toho na 10 minút - nesmie to príliš vychladnúť. Potom sa usuš a zabaľ do teplého. Prasličkový čaj pi 3x denne. Ak by si do 24 hodín nepocítila žiadnu úľavu, treba ti podrobnejšie vyšetrenie, nech ťa obvoďák pošle za urológom a sama si zbehni za gynekológom, pretože príčina môže byť rôzna. Ak je to zápal močákov, ešte pomôžu všetky voľne dostupné lieky s koncentrovanými výťažkami z brusníc, v lekárni ti toho ponúknu na mraky. Vyvaruj sa jedál, čo nafukujú, prípadne si daj po jedle espumisan. Ale ak sa ti po tom všetkom neuľaví, treba ti sono brucha, vnútorné sono, CRP text atď. Držím palce.