Priberanie či chudnutie vinou štítnej žľazy?

Táto diskusia patrí k článku: Kedy môže byť priberanie či chudnutie zapríčinené štítnou žľazou?
Kedy môže byť priberanie či chudnutie zapríčinené štítnou žľazou?

Štítna žľaza je orgán nachádzajúci sa na krku a produkujúci hormóny zodpovedné za reguláciu metabolizmu. Znížená alebo naopak zvýšená tvorba hormónov štítnej žľazy môže spôsobiť neprirodzené zmeny hmotnosti.

Adamcova

ahoj, priberanie môže byť príznakom hormonálnej nerovnováhy.
Keď som mala takýto problém, obrátila som sa na endokrinológa doctorpro.pl

Adamcova

ahoj, priberanie môže byť príznakom hormonálnej nerovnováhy.
Keď som mala takýto problém, obrátila som sa na endokrinológa doctorpro.pl

james abel

Je dôležité si všimnúť, že problémy so štítnou žľazou môžu byť komplexné a vyžadujú lekárske rainbowfriends.io vyšetrenie a diagnózu. Ak máte podozrenie na problémy so štítnou žľazou, odporúča sa konzultovať s lekárom, ktorý môže vykonať potrebné testy a navrhnúť vhodnú liečbu.

Hani123

áno, boli sme nakoniec na umelom oplodnení na klinike Repromeda. Bolo to najlepšie rozhodnutie, pretože už som bola psychicky fakt v koncoch, že sa nám tak dlho nedarí…

rehacka

realne to je, aj moja spolubyvajuca na intraku mala problem so stitnutou a absolutne nevedela nic schudnut, nech sa snazila ako chcela.

Amoremioo

Len nemam rada, ked sa niekto, to na prvy pohlad trpi nadvahou hned zacne branit tym, ze on ma problemy so stitnou, on s tym nic nespravi aj keby chcel.