Ploche brusko

tuning

cawte baby aj vy mate podobny problimm ako ja chcela by som schudnu a spevnit brusne svaly ale neviem ktore cvoly su nato najlepsie skoro kazdy den cvicim robim 50 brusakov denne a este som nic nespevnila ani neschudla neviete mi pomoct ?

fraisee

necvicia sa brusaky cvicia sa skracovacky(kvoli chrbtici), treba ich robit POMALY a spravne dychat - vtedy maju maximalny ucinok. cvikov je habadej na vrchne spodne aj sikme svaly

bruchoooooooooooo

peti a nevies ze dokdedy asi sa dostavia vysledky ak to budem cvicit kazdy den? iba tak ma to zaujima:)))diky

petra987

ahoj...na spodne brusne svaly je dobre ked lezis na chrbte a dvihas nohy, ale nemozes ich polozit! a na horne, no keby si mohla, normal brusaky, ale tiez si nemozes lahnut, lebo tym si cvik ulahcujes a pomahas si tak, ani si nezapieraj nohy o nic, v rukach mozes drzat trebars knihy...to tvoje brusne svaly bude totalne namahat, je to fakt bolest,ja som predtym robila obden 100 brusakov a nic, ale tento cvik staci urobit len 20 obden a vysledok je este aj lepsi...

poliewoocka

Lahni na chrbat,nohy mierne pokrc v kolenach,daj si na priehlavky medicimbal a dvihaj vo vzduchu.
-odkaz odstránený-

lalila

cvic pilates...alebo aerolates fakt to pomaha vrele odporucam...schudla som prinom z 65 na 55 a to za pol rok a brusko mam pekne pevne