Oddialenie menstruacie

z.leskova

ahojte chcela by som vediet ci este predpisuju hormonalne tabletky na odialenie menstruacie NEROTHISTERON?DAKUJEM

poradte mi

26.sa chystam na dovolenku a prave na vtedy mi too vychadzaa....chcela by som vedet ze cii sa mam obratiit na doktorku akebo staci too bez predpisu z lekarne..dakujem vopred

jaja

keby som išla na dovolenku, tak si zoberiem tampony so sebou, a nebudem špekulovať s oddalovaním-približovaním menzesu... ale ked vás to baví...

moniq

Dobry den, potrebovala by som od Vas radu. Chcela by som si oddialit menstruaciu kvoli dovolenke a nepoznate nejaky dobry recept na to? vopred vam dakujem

avka

Poradte nejaky spolahlivy doplnok, liek alebo metodu na oddialenie "dni". Neradte tehotenstvo :-). pojdem na dovolenku a nerada nieco riskovat. Dik. Papa.

keckosska

Tiez som zasla k dokt. Dostala som recept na NEROTHISTERON. zacnes minimalne 3dni pred ocakavanou menstruaciou 2-krat denne 1 tabletku. Uzivas ich az po dobu- pokial nechces mat menstr. len ta musim upozornit ze ti narusia pravidelny cyklus. raz prisli skor raz neskor alebo trvali len 2-3 dni. Mne sa to zase uptavilo po 5-6 mesiacoch. Ale vzdy lepsie ako presediet celu dovolenku niekde na.....

denniska

Su na to obycajne tabletky aj v lekarni..len uz si nepamatam, ze ci su na predpis alebo volne predajne. Treba ich zacat uzivat aspon tyzden pred ocakavanou menstruáciou. Ale asi su aj injekcie, to je pohodlnejsie. Neskusala som neviem