Kokosový olej na alergiu

Príspevok v téme: Kokosový olej na alergiu
patuska20

Ahojte, sesterka ma problem s alergiou, je alergicka na seno a taketo vselijake blbosti co rastu v lete, cela je z toho opuchnuta, cervena a rezu ju oci a na nete som citala, ze kokosovy olej potlaca alergiu natieranim na vnutornu stranu nosnej dutiny, mate s tym niekto skusenosti? ci to pomaha? dakujem za odpovede :)

Kýčera

A to už je čo za blbosť,liečiť alergiu kokosovým olejom?Alergia nie je sranda,musí byť testovaná na "všelijaké tie blbosti"-Shayleen,a ešte aj iné,vedieť presne na čo je alergická a adekvátne liečená lekárom.A s tými opuchmi hneď k lekárovi,lebo sú opuchy a OPUCHY,a niektoré aj život ohrozujúce.

Shayleen

Alergiu nevyliečiš a ani sa jej nezbavìš ale keď má oba také príznaky aké má tak ja by som sa s tým nezahrávala ono to môže prejsť aj na alergickú astmu a aby sa tomu predošlo je lepšie si nechať urobiť test a brat aspoň v tých obdobiach tie tbl aby tie príznaky neboli až také. Ten kto alergiu a astmu nemá nevie čo to za stav je tak jej radím aspoň zájsť za alergològom

Shayleen

Mne nejde on to aby si nechávala pichať injekcie a kŕmila sa s liekmi ale s alergiou to nie je hra a to hovorím z vlastnej skúsenosti. Ono to môže prejsť aj do horšieho stavu

zuzi74

Shayleen, myslis, ze alergolog jej to vylieci, tym ze ju napicha injekciami a predpise lieky? To jej problem len potlaci ale rozhodne nevylieci.