Protikvasinková diéta

Príspevok v téme: Protikvasinková diéta
GetHealthy

Dobrý deň všetkým!
Chcela by som vedieť názor ľudí, ktorí majú s touto diétou skúseností alebo tým, ktorý sa v nej trošku orientujú. Už raz som ju držala a došla som po 9. deň, kedy som ju z nejakých dôvodov ukončila. Vtedy sa mi na jazyku začali objavovať červené fľaky, akoby sa mi už čistil a diéta zaberala. Teraz som začala s touto diétou opäť (asi po 2 mesiacoch od prvého pokusu) no niečo mi nesedí. Robím a papám presne to isté čo vtedy, len k potravinovým doplnkom som dokonca pridala aj Candex (inak beriem oreg. olej, kokos. olej, citricidal a probiotiká). Papám iba zeleninu, mäso, oriešky, slenčnicové semená, vajíčka, kokos a raz za čas jablko. Zajtra mi začína 10. deň a mne sa jazyk nejako nečistí. Trošku sa mi celkovo zmiernil povlak ale stále je po celom jazyku. A čo mi je fakt čudné, počas dňa keď pijem hoci aj ten horký Citricidal, mám pocit, že je sladký. Akoby som mala sladkastú chuť na jazyku. Už mám pocit, že mi z toho preskakuje alebo čo. Je to normálne? Čo robím zle? Ani v pošve sa to veru nejak nezlepšuje, a to mám ešte vag. tablety, probiotiká a občas si zavediem tampón z kvapkou oreg. oleja. Ďakujem.