Keď hepatológ lieči chorú pečeň

Táto diskusia patrí k článku: Keď hepatológ lieči chorú pečeň
Keď hepatológ lieči chorú pečeň

Pečeň je najväčším vnútorným orgánom ľudského tela a má zásadný vplyv pri detoxikácii ako aj látkovej výmene organizmu. Výraznou mierou ovplyvňuje všetky životné funkcie a procesy prebiehajúce v tele.

RNG

Analyn, Kazdy priemysel je zalozeny na zarobkoch tj na peniazoch, to je dnes fakt na celom svete. Vcitane doplnkoveho, medickeho, atd.
Zasadny rozdiel medzi medickym, priemyslom a doplnkovym je ze nasledkom predpisovych liekov zomiera napr v USA od 190 000 do 780 000 ludi rocne, podla toho, koho statistike veris
Ta najnizsioa je samozrejme upravena medicka...
A nasledok doplnkov za minuly rok sposobil dokopy 2 smrti, aj to besnym ptedavkovanim.
Co sa tyka zarobkov, medicky priemysel v USA mal celkovy hruby obrat vyse 2900 miliard dolarov a doplnkovy 56 miliard. Takze uz len z tohoto hladiska sa tieto dva ani zdaleka porovnavat nedaju.
Ani ich vlyv celkove na zivot a ekonomiu, politiku, sirenie informacii atd nemozno porovnavat v tomto svete riadenom peniazmi.
Takze by som ich nehadzal do jedneho vreca .
Naviac doplnkovy priemysel ma normalnu ziskovu mieru a cena chemikalii v liekoch je malicky zlomok ich predajnej ceny, pozri na
rense.com
takze farmacii zostava drviva vacsina penazi na reklamu, podplacanie celej medickej spolocnosti, poistovni, politikov atd.

Loktus

Dík za radu, ten čierny kmín je ok.Je aj na pečeň a v črevách upratuje,je to cítiť.Som zvedavý,či pôjde aj imunita hore.

MarkoS

Ja som si dal do poriadku pečeň pomocou pestreca a egyptského čierneho kmínu.Teraz ide aj reklama -odkaz odstránený- na www.zdravie.sk Je tam návod ako na to.Tam som čerpal. Načo špekulovať o veku dožitia a liekoch.Informačný tok nebol taký ako dnes a ani strava,tu je pes zakopaný.Chodím na týždňovky kvôli prachom a stravujem sa tak, ako sa dá a preto som bol nútený niečo robiť,aby som bol fit. Dávam do seba celý týždeň čo týždeň samé éčka,konzerváty,farbivá,stabilizátory a to všetko zostáva vo mne.Keď nečistíme filter,tak vypovie lebo sa tým všetkým upchá.No a kto si popri tom aj popíja,výsledok je jasný.

analyn

kedysi bol problem dozit sa 50-tky, ale nebol problem s preludnenostou zeme, to je pravda.
Alternativna liecba je vo svete popularna, je teraz "in", ludia kupuju a vyrobcovia dobre zarabaju, presne tak, ako farmaceuticke spolocnosti. Vsetko je to o peniazoch. Clovek je az potom. Bylinky tiez uz nemaju taku silu ako kedysi, poda je vycerpana, co nie je v pode, to nie je ani v bylinke, voda je znecistena, dazdova tiez, vzduch ani nehovorim.... si myslim, ze keby nas vratili o 300 rokov spat, nikdo z nas by neprezil. A keby nas mala uzivit len maticka Zem, bol by hladomor.

MarkoS

Alternatívna liečba je vo svete preferovaná.Tam kde zlyhávajú lieky,príroda si dokáže poradiť.Treba si pozrieť kliniky vo svete,akým smerom sa uberajú.
Z prírody sme vyšli a k prírode sa vrátime.Kto chce hltať tabletky,nikto mu v tom nebráni.Za komunistov bola v meste jedna lekáreň,dnes ich je 24.Je to normálne???
Čo vtedy lekári predpisovali? Vývoj za 25 rokov sa zmenil až tak prudko,že ľudia si musia kupovať delené boxy na lieky.A to na cholesterol,tlak sú len základ.To dávajú každému po 50 ke. Určite je náš organizmus stavaný viac na prírodu,ako na syntetiku.

analyn

ludia sa snazili liecit co svet svetom existuje. Ale treba si uvedomit priemerny ludsky vek vtedy a dnes, umrtnost deti vtedy a dnes, skoro nemoznost cestovania, cize skoro nemoznost dostat rozne choroby z celeho sveta pod kontrolu, pocet obyvatelov zeme vtedy a dnes, moznosti operacii vtedy a dnes, ako sa pomalicky vyvijala aj lekarska veda, tak sa predlzoval a skvalitnoval aj ludsky zivot. Kolky z nas by sme dnes tu neboli, povedzme, bez ockovania proti tetanusu?

protokol dr.Berksona je velmi dobry- mame to vyskusame. Ak mam moznost, vsetko, co sa z byliniek da, kupujem standarizovane, aj salymarim na 80%. A stoji ma to menej namahy a penazi ako do seba naladovat kila semienok. Nevidim dovod to menit. Zijeme v 21.storoci.

liky

informačný tok internetu v súčasnosti poskytuje dostatočné množstvo informácií aj smerovania liečby pečene.Je len na každom,vybrať si tú správnu.Ak vybratá forma či už prírodná,ktorú preferujeme prinesie úspech v podobe zlepšeného stavu a skvalitneniu života. Pečeň je veľmi dôležitá,od nej sa odvíja naše celkové zdravie.

felik

Myslel som tým,že ja mám s poškodenou pečeňou svoje skúsenosti a svoje som si užiť,lieky nepomohli. Vladík má pravdu.