Keď hepatológ lieči chorú pečeň

Táto diskusia patrí k článku: Keď hepatológ lieči chorú pečeň
Keď hepatológ lieči chorú pečeň

Pečeň je najväčším vnútorným orgánom ľudského tela a má zásadný vplyv pri detoxikácii ako aj látkovej výmene organizmu. Výraznou mierou ovplyvňuje všetky životné funkcie a procesy prebiehajúce v tele.

Gelko

Načo to komplikovať,ja so sa dal na pestrec a kmín a život sa mi otočil o 180 st. Na tomto fóre som našiel príspevok od zdravapecen.sk pozrel so čo ponúkajú aké riešenie a skúsil som to.Príroda je príroda a pchať do seba rôzne preparáty to nie.

MarkoS

Reakcia na články nižšie MarkoS
02.08.15 20:18
MarkoS
08.08.15 11:10
Týždeň je za nami a opäť som na víkend doma.Znášam lepšie aj tieto teploty,pitný režim funguje.Po týždni pribudlo veľa príspevkov.Chcem len dodať k tomu môjmu čo je pod týmto,že ak funguje pečeň tak ako má,celý organizmus je na tom podstatne lepšie. Pestrec a kmín užívam a myslím si že v mojej situácii to bolo najlepšie čo som mal k dispozícii.Niektoré príspevky neprinesú čitateľom nič.Ja som tu našiel čo som hľadal a dúfam,že aj ten čo si prečíta ten môj a osloví ho,prinesie mu zmenu,ktorú hľadá.Je lepšie ak osobne sa presvedčí každý sám. Mať pečeň v poriadku je pre mňa priorita.

mam56

Ach, dnes ma navštívil to moje obľúbené zvieratko, šváb (veľšváb). Prišiel aj s rodinkou, neboli to 5-čatá ale 10-čoratá. Len sa ma opýtal, či by som nemal potom neskôr pre jeho deti ubytovanie, lebo už ani u susedov nemajú toľko miesta na bývanie.
Že sa nemusím ponáhľať, že to nemusí byť hneď. Stačí tak do dvoch týždňov.
Ja sa už s tými sprejmi postriekam asi sám, lebo tento tlak sa nedá ustáť:-)

analyn

A ludia, ktori sa liecili doplnkami a cezium chloridom, liecbu neprezili, patria do ktorej statistiky?

Ty taras, Rng, snazis sa odviest pozornost od otazky. Opytam sa ta teda este jednoduchsie: ak sa clovek chory na rakovinu prestane liecit u doktorov a lieci sa bez uspechu s ceziom a potravinovymi doplnkami a zomrie, pocita sa statisticky ako neuspech doktorov, alebo neuspesnej alternativnej liecby?

RNG

oprava.LD50 na mysiach nanamerane je
2300 mg na kg vahy, co by teoreticky preratane na 70 kg cloveka bolo 161 gramov.
Inac je to bezna primes v minerali sylvine, ktory sa tazil a pouzival ako kamena sol v Europe vyse 1000 rokov

RNG

Cezium chlorid nikoho nezabil a naviac to nie je vobec potravinovy doplnok, ale chemikalia, podobne ako sodium chlorid, potassium chlorid a ine, co sa bezne v potrave pouzivaju. Ludia, co nevedeli cezium chloridom postup rakovin zastavit zomreli na rakoviny, nie na cezium chlorid. A prosim nekecaj okolo toho, radsej si prestuduj nieco aspon z Wikipedii o tom, a tam uvidis, ze toxicita tejto bezne soli v prirode je extremne nizka,K50 je tu 2400 mg na kg, merane na mysiach co by bolo najmenej 50 krat tolko na cloveku, tj vyse 100 gramov na 50 kg clovreka, pricom mnohymi lekarmi odporucana davka na alkalizaciu buniek v tele je len 2 x 1.5 gramu.
en.wikipedia.org
Takze prosim netaraj, ked o tom nic nevies.

analyn

a Cezium chloridu sa sa kam zaratava? A ludia, ktori sa liecili doplnkami a cezium chloridom, liecbu neprezili, patria do ktorej statistiky?

analyn

a Cezium chloridu sa sa kam zaratava? A ludia, ktori sa liecili doplnkami a cezium chloridom, liecbu neprezili, patria do ktorej statistiky?