Partner - moc jemny, chyba mi muzny muz

Príspevok v téme: Partner - moc jemny, chyba mi muzny muz
fialkovaja

caute, riesim vztah, pretoze mam "problem",ze ma pritahuju muzni muzi nabiti testosteronom, proste muzna postava - velky poriadny chlap, muzny hruby hlas, sebavedomy, ktory mi doda pocit bezpecia a opory a je schopny pri roznych zivotnych situáciách vybavit veci, nestrati sa vo svete atd...no a teraz sa obzriem po okoli a mam dojem ze "tito" chlapi asi snad vymreli.
ide o to, ze mam partnera, je to dobry clovek, len mam pocit ze na chlapa az moc jemny v spravani, slusny a mne tam chyba to "nieco", chyba mi v nom taky ten muzny naboj, ktory ma pritahuje (vyzrovo je to pekny chlap, ma aj muznu postavu atd, len spravanie je take nejake jemne, rozprava tichsie nema moc velke sebavedomie)....je mi s nim dobre az na par malickosti (chyby mame kazdy aj ja), ale blbe je to, ze ma nejak prestal bavit sex, myslim si ze pricina je asi aj v tom, co pisem vyssie.....neviem uz co mam robit, mali ste niekto podobny problem? ako ste to riesili? (upozornujem ze nehladam muza s despotickym spravanim, ale normálneho zdravého sebavedomého chlapa, ak ste mali niektora pri sebe partenra ktory si neveril a neskor sa z neho stal zsebavedomy muz prosim dajte rady jak ho podporit aby si veril atd)

liberta25

normalna zena chce normalneho, slusneho muza, ziadny alfa samec to byt nemusi. ale zas aby bol totalny papuc, bez vlastneho nazoru, tak to iste nebude ziadnu ani pritahovat ani vzrusovat.

zlokot

tu je pekne vidno, ze ak zena ma dobreho, slusneho chlapa, ktory pre nu vsetko urobi, tak ju nevzrusuje, lebo je malo muzny.Preto ho opusti a najde si alfa samca, a bude vyplakavat aky je bezohladny a hruby a ze si ju nevazi. A bude chciet dobreho, slusneho, ktory pre nu vsetko spravi...

Moireal

Ked sa niekomu "zvysi sebavedomie moc" tak to nieje skutocne sebavedomie. Je to len zvysene sebavedomie v istej oblasti. Vacsinou v uspechu o opacneho pohlavia. To ale neznamena ze ten clovek je naozaj zdravo sebavedomy, len si kompenzuje nedostatok na nejakej crte, ktoru u seba vnima premrstene. Ale malokto vie co naozaj znamena to zdrave sebavedomie. Mozno ani neexistuje clovek ktory by mal fakt zdrave sebavedomie, lebo nikto nieje dokonaly.

dela

Neviem, ktory clovek je dost hrozny a ktory clovek nie je dost hrozny.. Neviem podla coho coho to to usudzujes ci podla toho ci studoval niekto VS alebo podla inych tvojich meritok liberta.

A hej hej je to prospesne, ale zase ak sa mu zvysi ego az moc, vacsinou su potom muzi taky divokejsi no, a zacnu vymyslat...

[zruseny37]

dela, každopádne je to prospešné. Buď bude mať potom sebavedomého chlapa, alebo odhalí jeho pravú tvár a zistí včas, že nie je pre ňu dosť dobrý.

vitavi

Neviem, či spolu žijete, ale ak budete, budeš môcť ty sama ovplyvniť jeho mužnosť tak, že mu nebudeš dávať sladké, aromatizované a povzbudzujúce jedlá, jedlá s obsahom chemických prísad, ovocie a ovocné šťavy. Ak ich obmedzíš u neho, nebude tintítko, ale pevný a normálny chlap.

Biela Kobra

fialkovaja, základná otázka znie: "Ľúbiš ho?"

Ak hej, tak ti môže byť pri riti, či je príliš jemný alebo príliš ostrý, vždy sa dá o tom s ním porozprávať a pri troche ochoty z jeho strany na ňom zapracovať

Ak nie, tak nechápem, prečo s ním zostávaš a vodíš ho za nos, už dávno mohol mať inú dievčinu, ktorá by ocenila jeho kvality.

liberta25

dela, to, ze tvoju kamaratku frajer opustil, nemusi mat nic spolocne so sebavedomim. lebo inak z toho logicky vyplyva, ze ta tvoja kamoska musi byt dost hrozna, ked pri nej vydrzia iba zakomplexovani.

dela

Moja kamaratka mala podobneho priatela ako mas ty co sa toho sebavedomia tyka. A stale ho chvalila, hovorila mu, ze sa nema zaco hanbit, ze je uplne skvely v tom co robii a take veci aby ho nakopla a trochu sa vzmuzil. No a potom ked mu stuplo sebavedomie, tak ju opustil a zacal mat ine znamosti.

Co z toho vyplyva? Neviem:D, ale asi len to, ze treba hladiet na dosledky kazdeho konania a spravania, aby si sa potom neokaslala.

realna

Ahoj fialkovaja. Presne viem o com pises, ako sa citis. Kazda zena (alebo skor vela zien) chce mat pri sebe chlapa s velkym CH. Silneho, mocneho, sebavedomeho chlapa, ktory sa len tak pred niecim nezlakne, tak trochu drsnaka. Lenze bohuzial takyto chlap sa spaja s vela negativami. Tento typ muza si je svojho pozitivneho pritazliveho vyzarovania vedomy, co vacsinou zneuziva. Ci uz je suknickar alebo si zenu nevazi. Ano - sex s nim by bol mozno uzasny... len je otazne. Ako dlho? Mozno by ta to bavilo mesiac, dva... no potom by si zistila, ze ti chyba ten TVOJ tutko, ktory bol k tebe dobry, mal ta rad aj ked ten sex nemal vzdy ten eroticky naboj. Vsimaj si aj vo svojom okoli. Mnohe zeny mali takeho frajera pritazliveho, no zrazu sa rozviedli, rozisli a teraz si nasli, mozno z inych pohladu tutkov. No taki chlapi maju viac inych pozitiv, pre ktore si ich treba vazit. Vedia lubit uprimne od srdca, vazit si zenu aj rodinu. To pochopis, az ked budes mat rodinu, deti. Chapem, ze ti chyba nejaka ta vasen ale skus prehodnotit vsetky negativa aj pozitiva, ktore by ta cakali s panom Chuanom.