Vaginálna mykóza - čo s nou?

Mimma

Rachel s tymto liekom, co pises mam aj ja skusenost. Padol mi velmi vhod, ked som mala rovnake problemy, ked ma mykoza trapila. Brala som ho popri kreme, ktory mi gyn odporucila. Tie enzymy maju este aj taku silu, ze zvysia ucinok toho kremu, co je podla mna super :)

rachelgreen

men na opakovane mykozy pomohol wobenzym, predsa len, je to liek a je super na imunitu, ktoru mas asi podla toho, co pises, oslabenu...

salamanca

žienky skuste zacat s uzivanim wobenzymu, mne to pri liecbe a boji proti mykoze pohohlo... a to sm nedokazala kludne obsediet :O

nutella

v lete je to ešte horšie ako v iné mesiace teplo to ešte zhoršuje.Ja už pre istotu nechodím nikde do vody,obmedzila som sladkosti,beriem probiotiká,kúpila som si nohavičky so striebrom a teraz užívam Enzymax sliznice to preliečilo aspoň ma to tak nesvrbí a nemám všetko úplne predráždené

lifeisgood

Najlepsie pomoze uplne vylucit biely cukor, sladkosti, mlieko a mliecne vyrobky, obzvlast zrejuce a plesnive syry, kvasnice, teda aj pecivo. A osobne mam vlemi dobre skusenosti s anionovymi vlozkami, pokojne aj na kazdy den aj intimky, su super, pomozu aj pri zapale, odskusane niekolkokrat: -odkaz odstránený-

hena6

A nie je dobrý len na mykozy ale na vsetko zlepsi imunitu a tym sa telo popasuje so vsetkym moznym a vela ludi ho brali po chemoterapii

nikola4554

Ja si neviem taktiez vynachvalit Wobenzym. Uzivala som ho pol roka a uz pekne dlho nemam problem. Odporucam vsetkym zenam, ktorych trapia vaginalne mykozy

Karina555

Ja som Wobenzym objavila minule leto na odporucanie aj mojkho gynekologa som ho uzivala asi 5 mesiacov kvoli mykoze a už pol roka mam pokoj dufam ze to tak aj ostane ale snazim sa vyhybat cukru a jem viac zeleniny

mooncica

Tiez som mavala caste vaginalne mykozy, najma v lete, ale stalo sa mi, že sa objavila aj pocas zimy. Kamoska mi odporucila Wobenzym. Odkedy ho uzivam, mzkozy ma uz netrapia