Hormonálna antikoncepcia

sarita2612

Dobrý deň, chcela by som Vás poprosiť o vyplnenie môjho dotazníka k seminárnej práci, v prípade ak máte 15-19 rokov. Za každú odpoveď budem veľmi vďačná, samozrejme dotazník je anonymný. Ďakujem
Tu je link: docs.google.com

Jozef3f

preposielam:
"HORMONÁLNA ANTIKONCEPCIA-je naozaj neškodná???
Rok 2009, sesterská miestnosť, prax v jednej z bratislavských nemocníc. Mladý lekár prichádza celý ustaraný a hovorí, že na JISke majú ďalšie mladé 26r. dievča so zlyhaním pečene po užívaní hormonálnej antikoncepcie. Rozčuľuje sa prečo ju mnohí gynekológovia predpisujú veľmi mladým dievčatám ako cukríky, bez poriadnych vyšetrení...
Viete, že HAK by nemali užívať dievčatá, ktoré majú v rodine poruchy zrážanlivosti, ktoré nemajú v poriadku pečeňové testy, ani tie, ktoré fajčia...?? Pri kombinácii HAK, fajčení a celkovej anestéze môže dôjsť k vážnej komplikácii - náhla smrť! Takto už na Slovensku
zomrelo niekoľko dievčat... Ja osobne nemám s HAK len morálny problém - že zabíja nenarodené deti, ale je aj veľmi zdravotne nebezpečná pre dospelé ženy. Je zvlášť škodlivá u veľmi mladých dievčat - môže úplne narušiť ich hormonálny systém a raz z nich budú super adeptky na umelé oplodnenie... Ženy, zvážte, čo dovolíte robiť so svojimi telami...a dušami. HAK je veľký biznis!!!"

...a pripájam, k téme "biznis":
www.nwoo.org

Certica Lucia

Ja som uzivala HAK....ziadna chut na sex, naladova, takze som ju vysadila. Teraz s priatelom pouzivame kondom a mam taku chut na priatela ze sa ho nemozem nabazit a nalady som ako slniecko. Hormony na kazdu zenu posobia inak.....

D.Kali

Ak máte problém s otehotnením,dajte si najskôr do poriadku pečeň užívaním pestreca. Zdravá pečeň potom dá do poriadku maternicu a budete prekvapené čo sa udeje.Ja som dlho užívala tabletky proti otehotnenie až 9 rokov a nepretržite.Dnes už kojím.

Zdravá pečeň

Ženy ktoré užívajú antikoncepciu,by si mali chrániť svoju pečeň pred nežiadúcimi účinkami,ktoré antikoncepcia pácha na pečeni.Dlhodobé užívanie antikoncepcie môže spôsobiť aj neplodnosť.Ženské orgány sú úzko prepojené s činnosťou pečene. Môžeme sa takto dopracovať až k Endometrióze - postrachu žien.Je to choroba, ktorú ovplyvňujú genetické, hormonálne, imunologické a anatomické faktory. Najviac sa objavuje medzi 20. a 35. rokom, ale postihuje aj staršie ženy.

A čo robiť? Aspoň raz za rok prerušiť užívanie antikoncepciu na tri mesiace a detoxikovať a regenerovať pečeň počas tejto prestávky.
Robí sa to pomocou plodu Pestreca mariánskeho v drvenom stave ho treba užívať na prázdny žalúdok priamo do úst a zapiť vodou.Informácie nájdete na pestrec.sk. Pestrec už pomohol veľa ženám ktoré mali problém otehotnieť a netušili,že za týmto problémom sa skrýva zlá činnosť pečene a následne ženských orgánov.Zdravá pečeň znamená i zdravé orgány.