Ako sa mám zbaviť strii?

Táto diskusia patrí k článku: Ako sa mám zbaviť strii?
Ako sa mám zbaviť strii?

Neviem, či to tu patrí ale trápia ma strie. Nepoznáte niečo účinné čo pomôže ? Viem , že sa to nedá uplne odstrániť ale aspon zminimalizovať. Niektoré mám už vyblednuté ale aj tak - sú dosť široké a hlboké. Mám ich na prsiach , stehnách a zadku. Ale čítala som , že prvá fáza je , že sú strie fialové lenže na zadku som nikdy nemala fialové. Mám ich už akoby vyblednuté. Ale aj tak nepekné. Prosím rady, Čítala som , že pomoze štípkanie na tých miestach. Skúsila som ale akúrat mi to znovu zfialovelo aj tie biele .. :/ Prosím velmi poradte. Nemozem nosiť kraťasy, vystrihy je to hrozné.

ivanuska265

Mne v tehotenstve ke´d som na to trpela veľmi pomáhal olejček Bioil, ale tento špeciálny hydratačný notino. sk/bi-oil/purcellin-oil-osetrujuci-olej-na-telo-a-tvar/

Alexa12

Ahojte baby, pomohlo vam nejake mazanie pravidelne na strie? chcela by som si nieco zakupit ale moc nevies aky vyrobok? dakujeeem

gherkinlady

laserovy zakrok plasticke upravy ale ja skor sa spolieham na svoj elastiq krem exclusive, zjemnuje strie a tak mi moc nevadia nie su tak vidiet

Semynko

na zminimalizovanie strií je veľmi dobrý šípkový olej alebo olej z japonskej kamélie predávaný u nás na SK jedine na feelgood.sk

pe84

Účinný je Bepanthen proti striám, pomôže, keď sa budeš natierať každý deň, najlepšie ráno a večer, zvyknúť si na takú pravidelnú starostlivosť, poriadne si ponatierať všetky kritické partie - pokožka bude vyživená, hydratovaná, hebká a pružná a prestane praskať, tie staršie strie by mali tiež trochu vyblednúť, takže čím skôr sa treba o pokožku postarať...