Ideálna váha

klikzivot

Samozrejme ze je to normalne. Je to tak normalne ako, ze je mesiac otoceny k nam stale tou istou stranou. Nemysli si hlavne kraviny, ze si tucna alebo co. Mas najidealnejsiu vahu aku mozes mat takze KEEP CALM :-)

Kultak

Kasli na vahu.Idealna vaha neexistuje.
Mozes mat aj 40kilo ale ked budes mat len tuk a ziadne svaly bude to vyzerat otrasne skinny-fat.
Namiesto vahy pouzivaj zrkadlo.

nolan

Normálne ? Keby máš o 2kg menej máš podváhu!!! Sa zobuď dievča. Hlavne nerob žiadne blbosti, si vo vývine takže ak ťa nedajbože napadne chudnúť alebo budeš mať problémy s jedlom tak to môže mať hlboké následky.
Chápem, že dnešná spoločnosť je taká aká je -chorá, za krásu sa považujú chodiace kostry, ale ver mi zdravie je na prvom mieste.
Si v puberte, to je obdobie kedy by si mala jesť nezdravé potraviny, potom to už tvoje telo nebude tak dobre znášať :D

Žužova

Má len 16.NERIEŠ !!
JA som v 16 začala riešiť a teraz v 23rokoch som v tom až po uši a nevidiím cestu von...
Si mladá,kašli na vahu,máš ju ideálnu k veku aj k výške.Dôležité je aby si sa sama cítila fajn,ešte je možné že vyrastieš málinko a váha sa tiež nejak upraví aj sama...