8 účinných rád ako sa zbaviť pigmentových škvŕn

Táto diskusia patrí k článku: 8 účinných rád, ako sa zbaviť pigmentových škvŕn
8 účinných rád, ako sa zbaviť pigmentových škvŕn

Sú fľaky na vašej tvári a iných častiach tela problémom, ktorý chcete vyriešiť? Existuje niekoľko prírodných rád, ktoré vám s tým môžu bez problémov pomôcť. Nie je ťažké mať krásnu pleť, je len potrebné, aby ste svoju starostlivosť o pleť nezanedbávali.

Smile_girl

použivam serum s aloe vera a kyselinou hyaluronovou a po cca 2 tyždnoch pravidelneho použivania je moja plet vypnutejšia a zredukovali sa mi kruhy pod očami. Pigmentove škvrny zatial nemám, ale možno je to prevencia a ani žiadne mať nebudem

lena33

Ja som sa pigmentových škvŕn nevedela dlhé roky zbaviť a potom som vyskúšala krém Lipogel K5 a už po mesiaci pravidelného používania som videla zmenu k lepšiemu na tvári :)

lenka_samorin

Ja nemám až také výrazné pigmentové škvrny, ale v lete sa mi na tvári tvoria také tmavé fľaky a pomohlo to, že som začala každý deň počas leta používať na tvár opaľovací krém s vysokým faktorom, nielen keď som sa slnila na pláži.

lenka_samorin

Ja nemám až také výrazné pigmentové škvrny, ale v lete sa mi na tvári tvoria také tmavé fľaky a pomohlo to, že som začala každý deň počas leta používať na tvár opaľovací krém s vysokým faktorom, nielen keď som sa slnila na pláži.