Nieco dobre proti parazitom

Kýčera

Matt4u,skláňam sa pred Tvojimi znalosťami môjho zdravotného stavu,tým,že má farmabiznis nechce vyliečiť,čo cmúľam,si snáď jasnovidec?V čom sa však nemýlim,je to,že na poučenia musíš ešte dozrieť .Ale ak ich silou mocou chceš,tak začni používať slovíčko PROSÍM,MYSLÍM SI,...a priprav si Courvoisier,ten pijem.

neprihlasena

matt4u,

ono v podstate cely princip toho pristroja je zalozeny na chybnom predpoklade (meria to tusim odpor alebo naboj). lenze rovnaky maju zdrave aj chore bunky. cize ako pises, obycajny podvod.

nehovoriac o tom, ze telo ma autonomne detoxikacne a imunitne systemy a ked clovek nekonzumuje skazene tepelne neupravene maso a nevala sa medzi potkanmi, tak je velmi tazke schytat parazita, duplom takeho, s ktorym si telo samo neporadi. a ked takeho schyta, tak "paraziticky" pristroj zmoze tak akurat velke kulove.

Moireal

No ved sa nehadajte, ja ponecham ludom vlastny nazor, horsie je len ked sa v rodine rozchadzaju nazory na sposob liecby, to ja zazivam casto. Ja by som povedala, ze biorezonancia funguje, len nie na 100% a nie kazdemu. Parazity ma kazdy ale nie kazdy vraj kvoli nim ochorie. Ak ma niekto silnu imunitu a optimizmus je jeho kamarat, tak mu tak lahko neoslabia telo. Ja som odmala nachylna na vselico mozne. Ci to skutocne funguje a aka je pravda sa dozvieme asi az po smrti. Tu to zatial funguje tak ze to, comu clovek veri, je jeho pravdou. Ale na biorezonanciu by som uplne nezanevrela, akurat su lacnejsie sposoby, ako sa zacat liecit. Zmenou stravy, myslenia alebo najst niekoho kto, sa venuje klasickej spolu s alternativnou. Tato kombinacia mava uspech tiez.

matt4u

Ano, prosim pouc ma.
Kde zacneme, ze farma biznis ta nechce vyliecit a preto pri angine cmulas zihlavove kocky?
Alebo ze pit technicke bielidlo ako MMS je zdrave, a ten co zvracia tak sa cisti?
Alebo ze biorezonancia najde parazity, ktore sa vyskytuju napr. vylucne v Afrike a nikde inde?
Alebo .... ved ma teda pouc.

Kýčera

Matt4u,máš ich veľa a potrebuješ pomôcť?Nie,prístroj nevlastním,ľudí nerezonujem a pokiaľ viem ja,tak biorezonaciou sa ich nedá zbaviť,tam sa dá detoxikovať,zbavovať alergii na potraviny,posilňovať orgány,ale môžem sa aj mýliť.Pomôžem Ti ešte s niečím,napr. zbaviť sa skepticizmu,či "správnych informácií ako funguje farmabiznis"?

Kýčera

Skeptici,naštudujte si niečo o parazitoch a červoch,kt. sa nachádzajú v/na rôznych orgánoch tela takmer každého človeka,o ich vývinových štádiách,kde všade ich môžete chytiť,...Čím ďalej,tým viac mám pocit,že niektorí jedinci sú nimi masívne nakazení.Aj ten,čo si myslí,že ich nemá,má najmenej jedného z nich.