Nieco dobre proti parazitom

Moireal

matt4u, nic nieje ciernobiele. Nikto ti tvoj nazor neberie a k teme sa mozeme vratit, no ty si sa ozval ako prvy s tym ze je to blud. Jasne, biorezonancia je ina tema ale stavim si ze keby si das dake antiparazitne byliny, daco z teba vylezie, to ti garantujem. Su ludia, ktori maju imunitu v dobrom stave a si ludia co maju imunitu uplne ale uplne znicenu. Takym ludom atb nikdy dlhodobo nepomozu a vacsinou ludia ktori uznavaju iba "klasicku medicinu" ju v zivote tak velmi nepotrebovali. Moj priatel je uplny skeptik ale je pravda ze okrem chripok nebyva chory a ani zdaleka nema take zdravotne problemy ako ja. Dalsia vec, ze taku Albertovu si kolko ludi chvali (aj ked som tu cest s nou nemala zial) a je to alternativna terapeutka, ktora berie do uvahy celeho cloveka. Choroba nieje vec, ktora sa da vyriesit za tri minuty, ako to robia klasicki lekari. Kto nezazil situaciu napriklad, ze ide doktorovi s opakovanymi zapalmi mocovych ciest a kadecoho este a po tom, co mu doktor skontroluje moc, ho presviedca, ze je zdravy, tak nech sa radsej ani nevyjadruje. Klasicki doktori pomozu daco vyrezat, na to su odbornici ale najst pricinu a zabranit tomu,aby sa to opakovalo, to uz nie. Suhlasim ze su sarlatani, suhlasim aj s tym, ze biorezonancia je nie uplne spolahliva ale co sa tyka parazitov, tam nieje o com. Kazdy ich ma. Bodka.

matt4u

No ako pozeram, tak pozeram, nestiham sa divit. Par bodov na dobru noc, a to:

trojklanny - ked uz si silny talent, mohol by si vediet ze salmoneloza je choroba vyvolana bakteriou salmonela, salmoneloza naozaj nie je parazit, aj ked mozno tomu veris. Takto je to totiz s vami kvazistudovanymi, pozbuchat par mudrovyzerajucich viet a ono aj ked je clovek sebeblbsi ale dokaze to mudro podat, tak mu nakoniec niekto uveri.

Zaroven ma zaujma slovne spojenie - zatajovana odskusana teoria - co je to vlastne?
a. ak je zatajovana, tak by si o nej nemal vediet
b. ak bola odskusana, zaujimal by ma sposob testovania, forma testu, pocet testovanych, proste empiricke vysledky, nie stroh cislo.
Inak v sucasnosti je moderne pouzivat slovne spojenia ako - tajny vyskum - overena teoria - studia, ktoru zakazali publikovat - overena liecba - a podobne, ide o dristy.
Co sa tyka detoxikacie organizmu, pokial to znamena viac zeleniny, idealne z babickinej zahradky, maso z krav pasucich sa na luke, vajicka z volne chovanych sliepok, tak suhlasim, urcite to pomaha ... na lepsie stravovanie.

Ked uz tolko sklonujes ten farmabiznis, jedol si uz niekedy acylpyrin pripadne paralen, ibuprofen? Tieto a dalsie lieky sa volaju generika, neexistuje na ne patentova ochrana cudujsasvete sa stale vyrabaju???????? Ako je to mozne?

Neprihlasena - mas pravdu, ide o biznis, rozdiel je v tom, ze zatial co lekar s peciatkou v pripade zlej diagnozy a liecby je pravne postihnutelny, pri alternativnom kvaziliecitelovi to uz je problem, lebo on neliecil, len ako pisal trojklanny, nezistne podava informacie, pripadne pracuje s univerzom a robi odblok - vid liecitel Jiri Suchy, ktory reporterovi diagnostikoval neexistujuci nador a potom mal tu drzost mu este tvrdit, ze po jeho odbloku sa zmensil. Okrem inemu mu zomrel dovercivy chudak s rakovinou. A tu je ten biznis, tento pan si nehanbil zobrat od chudaka s rakovinou peniaze a rovnako sa nehanbil zobrat peniaze od reportera, ktory mal CT potvrdene, ze ziaden nador nema. Podobne pani Eva znama z kauzy parazitov, na otazku, co ma klienta, ktorej bol kvazirezonanciou diagnostikovany syfilis, aby v ziadnom pripade nesla lekarovi a nic nenahlasovala (napriek tomu, ze je to povinna spravit (smernica MZSR) sa nestitila zobrat peniaze. A zaroven, nie, redaktora syfilis naozaj nemala, nasla ho kvazirezonancia.

RNG - myslim, ze vies aky je hlavny problem, ze doplnky velakrat nemaju potvrdene ucinky double blind studii, a ich fungovanie ostava viac nahodne ako opakovane. Inak sa mi paci, ze doplnkom takto veris, ale v pripade operacie by som napr heparin nenahradil za tvoj doplnok.

Kycera, stale cakam vycerpavajucu odpoved, ale neprichadza, a to som aj slusne poprosil. Predpokladam,ze obaja poziadavke o Courvoisier-i neprikladame vyznam, pretoze pochybujem ze tvoja odpoved je hodna XO konaku. Len neprid s teoriou pouzivania dezifekcneho pripravku do bazena a toho, ze ked niekto z neho kasle, zvracia, je malatny, ma bolesti, ze je to reakcia tela a telo sa cisti, nie telu je podavany jed a preto s nim bojuje.

Ktokolvek dalsi, co je ochotny sa zapojit do diskusie, co tak sa vratit k povodnej teme - Nieco dobre proti parazitom.

RNG

oprava preklepov,
plati to ma len statisticky tj niektore lieky vobec jednotlivym pacientom nepomozu,ale len uskodia. A mnohe lieky po casre aj strhnu z trhu, lebo maju privela roznych nskodlivych ucinkov a malicko alebo dokonca nic uzitocnych.
To je dokaz, ze aj pri schvalovani liekov su casto rozne podvody, co sa objavia az po rokoch, dovtedy sa tie lieky predavaju ako dobre.

RNG

plati to ma len staristickym tj buektore lieky viobec jednotlivym oacientom nepomozu,alelen uskiodia. A mnohe lieky opomcasre aj strhnu z trhu, lebo maju privela roznycy nskodlivych ucinkov a malicko abebo nic uzitocnych. To jne dokaz, ze aj schvalovanie liekov ma casto rozne podvody, co sa objavia az po rokoch dovtedy sa tie lieky predavaju ako dobre.
A ludia, co ich poskodili nemaju praktcky ziadnu sancu byt za to odskodneni, aj lekari, co to dlhe roky predpisovali sa citia nevinnymi v tej spinavej hre.

RNG

Rozdiel,medzi prirodnymi doplnkami a farmaceutickymi patentovanymi chemickymi liekmi je, ze lieky su schvalene aj napriek skodlivym postrannym ucinko, kde dnes patri uz aj smrt, len ked vie vyrobca dokazat nejak, ze to ma viac uzitocnych ucinkov, ako skodlivych.

Naproti tomu potravinove doplnky nesmu mat ziadne skodlive postranne ucinky, inac ich okamzite stiahnu z trhu, Na ne plati rovnake pravidlo neskodnosti, ako na potraviny.

Vsetky odvetvoa podnikania idu dnes za peniazmi, lebo svet riadia peniaze.
Ale doplnkari dodavaju na trh neskodne materialy, zatial co smrt z dovodov liekov je uz na tretom "cestnom" mieste v pricinach smrti, hned za cievnymi chorobami(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov) a rakovinami.

neprihlasena

zaraza ma to, ako dakto nevie pochopit to, ze kazdy priemysel existuje kvoli zisku. aj obycajny knihkupec, upratovacka, ucitel, lekar atd. pracuje preto, aby vobec mohol zit, pracuje pre peniaze... takze farmabiznis je rovnaky biznis ako aj alternativa.

trojklanny

Áno, presne, som jeden z tých, čo sa venujú chorým zadarmo, nič nechcem, nič nepotrebujem,na ničom nechcem zarábať, a ani nezarábam, zaráža ťa to?
Len pomáham...

neprihlasena

no lebo alternativna medicina nie je o biznise, ze nie? ;-) alternativa je nezistna a lieci zadarmo, ze? ani ty trojklanny asi pracujes zadarmo a nechces vyplatu, aby to nahodou nebolo o biznise, ze? trosku zcestny argument...

trojklanny

Kýčera: musím ťa pochváliť, že ešte stále vládzeš oponovať skeptikom! Už prestaň, nemá to význam!

Ak je ten matt4u taký vzdelaný, určite ma presvedčí o opaku, ak mu nahustím do hlavy, že čínska medicína je podvod, tým pádom neexistuje a ne je pravda niečo o akupunktúre /zaujímave však je, že trvá už stovky rokov!/. Ak by som mu trepal do palice iba elektroliečbu v každom rehabilitačnom centre, tak by som bol na omyle /hlavne, že ju používajú terapeuti ako jednu z prvých liečebných metód pri pohybových aparátoch/. Ak by som tomu múdremu učencovi z neba spadnutého nahovoril, že salmonelóza, pásomnica, helikobakter, zlatý stafylokokus, a tisíc im podobných parazitujúcich potvoriek, že existujú, určite by ho asi moderný lekár vysmial /oou, zabudol som, poskytli by mu atb.!!!/, že si vymýšľa...

A prečo píšem pre tupca s nickom matt4u?
Lebo nemá šanjnu, čo je biorezonancia, akupunktúra, elektroliečba či detoxikácia.

Upresním zatajované odskúšané teórie: akupunktúra zaberá na 70%, biorezonancia na 60-70%, elektroliečba na 45%, detoxikácia na 90% !!!
Telo si humplujeme celé roky a čakáme na prevratnú modernú medicínu menom ibalgin, ,,vezmem a do hodiny pomôže"!
Nie je to ani pri modernej, ani pri alternatívnej medicíne,že to zaberie hneď! No ovládať našu biológiu, a aj tu opovrhovanú alternatívu, dostaneme výsledok, o ktorom sa ani matt4u nezdá.

Na záver? Rakovina krčku maternice, rakovina prsníka, operácia bedrového klbu, leukémia krvi, borelióza, neplodnosť, bolesti kĺbov, nehybnosť ramenných klbov...

Utvorte si názor sami, pri medializovanom farmabiznise...