Menštruácia a predmenštruačný syndróm

Daska_1989

Velmi dlho som trpela pms priznakmi a nebola som schopna nicoho. Pred menzesom ma boleli prsia, zozrala by som vsetko a bola som stale podrazdena na nevydrzanie. Doktorka mi poradila damper period balance a dost mi to pomohlo. Je to balenie na 3 mesiace takze v pohode za tu cenu a urcite to stoji za to www.damper.sk

osabosa

na pms mám takýto jednoduchý návod:
1, neprepchávam sa, nežeriem sladkosti
2. snažím sa chvíľu si zacvičiť, úplne Vám stačí zopár drepov ráno, na obed , večer
3, urobím si večer rašelinový kúpeľ, horúca voda, ale nie dlho cca 20 min, aby som sa tam neroztopila :)
4, venujem sa večer manželovy ......

stastnablcha

ja som si myslela ze mi take prestane po porodoch.. ale ee. ani omylom,. skor mam pocit ze moje PMS sa dokazalo rozvit do obludnych rozmerov... :(

pupava lucna

Dobry deň.
Uvažuje sa o tom ,že ženy budu mocť jeden deň počas menzesu byt doma, bez všeliakých potvrdeni, a vybavovaní.Plno žien ma dyskonfort.
Už by sa to mohlo zaviesť, niekedy tie ženy v tom čase zastupujú kolegyne, kolegov, dlhodobo aj mamičky na rodičovskej. su to mlade kočkyt.
Myslim , že kolegom mužom to nevadí.
Aj tie ktoré poctivo vykonavaju pracu, dokonca celý deň pracuju za monitorom, maju narok.
Niekto ma 4 deti a niekto zatial zarezava.
Žena je stvorena na udržiavanie rodinneho prostredia, vychovu deti..To sa ma uznat ako emancipacia .Je to dane.
Nie aby sa fyzicky vyrovnala mužom a ťahala ako kon.
Pre niektoré je doležitý klud, ako vysoké tempo.,potom sa to prejaví stresom..