Alergici - co jete?

Príspevok v téme: Alergici - co jete?
alergicka

je nas cim dalej tym viac, viem ze nie som sama na svete so svojim problemom, som z neho ale zufala a dufam, ze sa najde niekto, kto ma uz nejake skusenosti a vie poradit.. citala som ze s alergiou sa treba naucit zit, ze sa to neda vyliecit. ako ale zit ked mam alergiu na uplne vsetko? nesmiem vobec ziadne obilniny, ani ryzu, vajcia, kukuricu, mlieko, dokonca ani mrkvu a ja neviem co vsetko este. skor je jednoduchsie vymenovat co smiem. vodu a vzduch. asi mi ani ine neostava ako naucit sa zit zo vzduchu. mam ledva 47 kg a nemozem sa najest napriek tomu ze som permanentne hladna. aj vsetky tie nahrady za muku obsahuju bud kukuricnu aleby ryzovu muku alebo skrob, takze ani to nepripada do uvahy. prosim je tu niekto s podobnym problemom? ako sa stravujete? je to pravda ze mam takto zit do konca? potom naco, ved sa citim byt vaznom vo vlastnom tele... :((((

alergicka

RNG ako si mam este precistit telo? ktory enzym si mam objednat a ako ho uzivat?
ten Enzymedica, Lacto complete mi vobec nepomaha, ale ze vobec. ja mam alergiu na kazein a nie len laktozu. lenze s tym by som sa este vedela zmierit. ale co mam jest ked nemozem ziadne obilniny, ani kukuricu, mrkvu, vajcia, ryzu.. proste vsetko.. :((((

alergicka

ja som z bratislavy. tu temu co si mi odporucila som si prestudovala. ja uz v podstate vsetko viem. teda viem, ze nesmiem nic jest , dokonca sa mi zda ze mam alergiu aj na zemiaky. to som este v zivote nepocula. tak pomohlo by mi keby mi niekto poradil nejake vysetrenie a pripadne pomoc, lebo takto si neviem predstavit dozit svoj zivot.. to sa neda

RNG

Enzymy musis posudzovat podla aktivity zloziek, Napr enzym, co hovori ze ma 1000 ALU lactazy ti vie spravoval len 1000 mg lactozy, co je primalo.
Jeden maly pohar mlieka(200 ml) obsahuje totiz az 10 gramov lactozy a teda potrebuje na stravenie 10 000 jednotiek lactazy,
www.stevecarper.com
co som zatial videl len v jednom enzyme na trhu a to je Enzymedica, Lacto complete, kde je v jednej kapsuli 9500 jednotiek ALU.
Naviac alergici maju telo zamorene, tj aj ked sa vyhybaju roznym jedlam, je dobre si od nich precistit z minulosti zamorene telo.

Kýčera

Vyhovuje,tak si to naštuduj a napíš otázky ak nejaké budeš mať.Vyšetrenia žiadne nerobím,niečo málo o tom viem.Skús sa ozvať z akého si kraja.

alergicka

Kycera dakujem!!!!!!!!
aj ty si mala podobny problem ked sa v tom tak vyznas? alebo ty priamo robis tie vysetrenia? kde sa to da spravit??
ja som si dala urobit test na laktozu este pred asi piatimi rokmi u alergologa. potom som bola este aj u internistu no a ten ani nevedel ze existuje aj ina alergia ako len na laktozu.. vraj bezlaktozove mliecne produkty mam kupovat. preto som uz velmi skepticka, myslim ze takto, vlastnymi silami a pomocou dobrych ludi (ktori chvalabohu este nevymreli celkom) to asi zistim istejsie...
este raz vdaka!!!
mozem tu byt zajtra od 18-do noci, v sobotu kedykolvek. vyhovuje?

Kýčera

Alergicka,napíš mi 3 dni a čas,kedy budeš na fóre,aby sme sa vedeli spojiť,také 2-3 hod.Preštudovala si si tie témy?Kvapky vyrába fa Joalis-od dr.Jonáša,zatiaľ si nič nekupuj,ak sa rozhodneš skúsiť tú diagnostiku,tak tam Ti ich aj naordinujú a informujú ako ich správne užívať.Diagnostika sa zakladá na metóde dr.Volla,sedíš,máš na ušiach slúchadlá,...Toto Ti nepreplatí a nevie urobiť žiaden lekár,aj keby Ti chcel veľmi pomôcť,robí to program na počítačí,...Ide len o to,že máš behom 2 hod.zmapovaný svoj zdravotný stav bez kvapy krvi,nedokáže však všetko-choroby pohybového aparátu,psychické,...Lieči sa zappovaním,kvapkami,...Ak máš intoleranciu na laktózu-mliečny cukor,berie sa Laktazan,ak alergiu na kazeín-mliečnu bielkovinu,NESMIEŠ ŽIADNE MLIEČNE VÝROBKY a žiaden enzým na svete,ani ten americký Ti nepomôže.Ale viac máš v tej téme:"Laktózová intolerancia,...,kým si ju neprečítaš,ani sa neozývaj,ak niečo nepochopíš,pýtaj sa,ale aj ja chcem odpoveď,aký lekár Ti diagnostikoval tú intoleranciu-nie meno-alergólog,...

alergicka

kycera prosim ta kde robia to vysetrenie z ktoreho by mi zistili toto vsetko? nechce sa mi verit, ze lekari by mi spravili v jednom vysetreni aj alergie aj virusy aj bakterie.. no a parazity uz vobec nie. ak taky dr existuje, prosim daj vediet.
tie enzymi samozrejme som skusala, nie laktazan ale take co je vraj aj na spracovanie mliecnej bielkoviny. objednala som to z ameriky.
ako sa da vycistit organizmus od zvyskov lepku a mlieka a vsetkeho co ma zamorilo?
mam ozaj nadej, ze budem moct normalne jest?

Kýčera

U akého lekára Ti to zistili?A k tomu enzýmu si ako prišla?Ak máš alergiu na určitú potravinu,znamená to,že ju nesmieš konzumovať vôbec,pri niektorých lekár predpíše lieky,ak ich tento znáša,môže nepatrné množstvo jesť,ale všetko je výsostne individuálne.Pri Tvojej intolerancii by Ti mal lekár povedať,či je silná,slabá,... berie sa LAKTAZAN,berieš ho?Nájdi si tému "Laktózová intolerancia/probiotiká,rady,atď./",HIT,NALCROM,iné podobné témy,dozvieš sa viac,vyhľadaj príspevky na takéto témy od LMariky,...Ak nie si spokojná s lekárom,vymeň ho.Môžeš si aj kúpiť kvapky na vyčistenie čriev od laktózy a lepku,bezpečných,našich.Ak to nie sú alergie-kazeín,...ak nemáš alergie na iné veci a nedochádza u Teba ku skríženým reakciám,ak to nie je celiakia,histamínová a laktózová intolerancia,je tu šanca na to,že sa ich môžeš zbaviť,príp.niektorých.Potrebuješ na to poriadny detox a absolútne vylúčenie daných potravín zo stravy,najmenej na 3 mesiace.Môžeš vyhľadať aj niektoré iné súkromné centrá,kde Ti za 70 eur vyhodnotia Tvoj celkový zdravotný stav,zistia parazity,baktérie,vírusy,alergie,nielen potravinové,...otestujú vzorky potravín,kt.si prinesieš so sebou a pomocou prírodných prípravkov začnú liečiť.Pred testami však musíš jesť všetky potraviny,kt. Ti robia problémy.Ak si aj schudla,nepodceňovala by som to,môžeš mať aj iný problém a skúsila by som ešte raz iného lekára alebo to centrum.

alergicka

Ano u dr som samozrejme bola. Povedal ze mam laktozovu intoleranciu a viac nehladal. Ked som sa ho spytala ci to moze byt alergia aj na kazein pozeral na mna akoby som prisla z inej planety. Tak som si spravila sama food detective test; dvakrat. A mam to aj tak odskusane, mliecne nesmiem dokonca ani ked si dam tie lacto enzymi co tu RNG odporuca...ani to mi nepomoze...

Kýčera

Alergicka,už LMarika Ti podala podrobné a správne informácie k strave.No a ja Ťa teraz trochu skritizujem,postupovala si ZLE.Pri akýchkoľvek problémoch s potravinami si mala vyhľadať LEKÁRA-gastroenterológa,alergológa,kožného/pri kožných prejavoch/,mala by si to zadarmo a bola by si už za vodou.Ty môžeš mať totiž taký problém,kt.Ti Tvoj test NEZISTÍ-HISTAMÍNOVÚ,LAKTÓZOVÚ INTOLERANCIU,ALERGIU na KAZEÍN-pri kt.Ti "múdre rady Dr.RNG" skôr ublížia ako pomôžu,môžeš byť CELIATIČKA,mať iné ALERGIE,iné ochorenie,...takže šupito-lupito,začni svoj problém riešiť s LEKÁKOM!Tak sa rozhodni,kt. cestou budeš kráčať,či tou RNG alebo dáš na moje rady,ak áno,ozvi sa,je toho viac,čo musíš ešte vedieť.