Asi mam prvu menstruaciu

Príspevok v téme: Asi mam prvu menstruaciu
dievca55

Dobry den mam 11 rokov a o styri mesiace budem mat 12. Vcera o piatej vecer ma zacala akokeby svrbiet a stipat vagina. Dnes rano ked som sa zobudila tak o hodinu som isla cikat a ked som si utierala ved viete co tak bola na servitke krv. A mam cervene gatky ale neni toho vela yak niakych 5 cm. Neviem ci mam kramy alebo je to iba niaky zapal. A este sa spytam ze pri zapale mocovich ciest tecie krv alebo nie? A mam aj anginu us 5 dni. Tak mi prosiim vas pomozte ze ci je to menstruacia alebo nie.......za odpovede vopred dakujemdakujem.

flexiplexi

Preboha, neviem si predstavit, zeby moja 11 rocna neter napisala na forum "zacala ma svrbiet a stipat vagina" ... ja som v jedenastich behala po vonku a nejaka "vagina" mi ani vo sne neprisla na um. Mali by povinne zakazat detom internet, lebo to bude uz len horsie.
Moja rada: Na to mas rodicov, ktori ta vychovali (alebo asi sa ti velmi nevenuju), aby si sa s nimi rozpravala o takychto veciach!!!

joleen

Horalka neviem koľko máš rokov ale u každej je to individuálne iné a čo sa týka menštruácie má škole si sa to náhodou neučila?

Nicolett

Ahoj ,ano urcite to je menstruacia zo zaciatku je slaba zajtra ani pozajtra ju nemusis mat ale tak na 3 den ju urcite budes mat .Povedz o tom rodicom