Ako prebudit city...

Príspevok v téme: Ako prebudit city...
obul22

Ahojte, spoznal som jednu super babu s ktorou som velmi dobry kamarat a ako sme sa stretavali tak som sa do nej nejako zahladel a zalubil...co som jej aj dal dost na javo a aj povedal...ale ona ma berie iba ako kamarata a nic viac ku mne neciti... :(
Preto by som sa chcel spytat ci mi neviete poradit ako v nej prebudit city...viem ze lasku ani city nejdu na silu ale fakt ju moc lubim a chcem byt snou...

michal555

Pre niekoho moze byt neakceptovatelny uz tyzden :)

Cital som nejaku diskusiu, mozno to bolo aj tu, kde nejaka zena dala radu inej ze ak si chce na zaciatku otestovat chlapa tak mu nema dat skor ako po 3 mesiacoch. A s tym sa asi stotoznujem aj ja. Ak chces chlapa ktory dokaze ovladat svoje pudy a naozaj mu na tebe zalezi tak tie 3 mesiace v pohode vydrzi. Ale drz si ho nakratko, aby nemal popri tebe dalsie ktore mu to vynahradia :D

ata52

michal555

A tam čo si spomínal v súvislosti so sexom. Tak kedy je ,,správna" doba mať s chlapom sex, aby nestratil záujem? Alebo ako dlho sú schopní chlapi počkať? Viem, je to individuálne, ale tak vo všeobecnosti akceptovateľné. Vďaka :)

michal555

@milucka Tak teraz som sa musel hlboko zamysliet a dostala si ma svojou otazkou.
Skusim ti odpovedat.

Myslim ze je to do istej miery podobne, aby to zafungovalo tak okrem tej povestnej chemickej reakcie co beriem ako samozrejmost tam je treba este urcitu davku napatia a adrenalinu ci to vide alebo nevide. To myslim ze zvladaju vsetky zeny uz len tym ze chcu byt dobyvane, robia take pociatocne drahoty, odmietaju co sa da, natahuju. Ale nie pre vsetky je toto samozrejmost. Treba to vhodne odhadnut a sledovat ako chlap reaguje pretoze ak sa natahuje nieco prilis dlho tak strati zaujem. U kazdeho je to individualne, ale poviem priklad za seba, ak sa dlho natahujeme o stretnuti tak moj zaujem vyprcha a potom to ide dole vodou. Na druhej strane co sa sexu tyka tak tam nemam problem pockat si. Tym som chcel povedat to aby ste aj rozlisovali co a kedy chlapovi date. Pretoze to moze mat presne opacny efekt.
Uvediem dalsi priklad, ak zena prejavi prilisny zaujem - tym ze zacne posielat 20 smssiek za den, ospravedlnovat sa ked som sa jej nedovolal, alebo slubila ze sa ozve a neozvala sa, reaguje s prilisnym zaujmom, likuje kazdu fotku na FB, sama zvolava na akcie a stretnutia tak to ma opacny efekt na mna. Ak sa to vsak zvoli vo vhodnej miere tak tym mozete uputat muzovu pozornost, dostat sa mu do podvedomia a vsetko ostatne spravi za vas. :D

obul22

Dakujem velmi pekne :) ...bol to pekny pribeh...aj sam som si hovoril ze ignoracia moze pomoct presne preto lebo si mozno uvedomi ze jej chybam a veci podobne....my si piseme od marca co neni az taka dlha doba ale takmer nonstop sa da povedat...myslim ze sa musim ukludniy dostat pod kontrolu svoje city a skusit toto...vidim to asi ako jedinu pozmost...ktorou si ju mozem ziskat...
Dakujem fakt velmi pekne za radi...diky

Ann1407

Mily obul22,v tom,co Ti radí michal555,je velky kus pravdy!! A to som,prosím pekne,zena, ale jednoducho musím súhlasit :D Lebo vlastna skúsenost nepustí :) Kedysi... pred pár rokmi mi nadbiehal jeden chalan podobnym spôsobom, aký spomínas Ty v súvislosti s Tvojou milovanou :) Samozrejme mi to velmi lichotilo, ale spociatku a este dlho potom pre mna neznamenal nic a vlastne ma jeho spravanie zacalo unavovat a otravovat a tiez som mu povedala nieco v suvislosti s kamaratstvom... Normalne sme sa bavili,chodili von,pisali si..ja ako s dobrym kamaratom, on v tom stale videl nieco viac... Cuduj sa svete, cca po necelych dvoch rokoch (ano tolko sa snazil) zacali jeho snahy slabnut...Obcasne pisanie bolo zrazu jedine spojenie medzi nami. Spociatku som si nahovarala,ze:,,Konecne mam pokoj" a pod. Ale pravda bola uplne iná... Nevidali sme sa casto aj kvoli mojmu studiu a jeho praci, no v skutocnosti sme sa nevidali,lebo on akosi stratil zaujem a aj pri obcasnom nahodnom stretku bol rezervovanejsi, prestal ma "prepalovat" pohladom a celkovo jeho spravanie a citove prejavy ku mne boli prec.. A zda sa,ze prave to som potrebovala! Zacali mi nesmierne chybat nase spolocne rozhovory,smiech bez príciny, zazitky s ním a jeho hlas mi zrazu rezonoval v usiach dookola.. Ale pozeram,ze privela písem,tak sa vynasnazim skrátit to :D Takze, postupne mi doplo,ze som sa donho jednoducho zalubila a ver mi, to zistenie bolo krásne a desivé zároven! Predstavila som si vsetky nepekné slová, ktorymi som sa ho snazila od seba odohnat, uvedomila som si, ako som mu ublizovala! A nakoniec som ublizila aj sebe, lebo som bola prilis hrda na to, aby som sa mu ozvala a priznala s mojimi citmi a so vsetkym...
Nás príbeh vsak pokracuje dalej,no uz naozaj koncim, ale predsa len dodám, ze tento rok oslavime uz 5 vyrocie svadby :D :D Bez srandy... :) Jednoducho som nedokázala prijat fakt, ked mi jeho najlepsi kamarat povedal,ze ,,jeho naj kamos vraj chkdi s nejakou kockou a ze je to vazne medzi nimi" Neskor sa mi teraz uz moj originalny manzel :D priznal, ze ten "bluf" vymyslel spoli s kamaratom, aby zistil, ci mi je skutocne lahostajny a nema u mna ziadnu sancu...
A co tym chcel basnik povedat? :D Mily obul22, mozno aj u Tvoje krasky by si mal vyskusat nieco podobne - chlad,lahostajnost, obcasnu komunikaciu striedat s "tichom" a pod. Vidís sám, ze obcas to zeny priam nastartuje a aspon si overís, ci to malo nejaký zmysel pri "prebúdzaní citov" :)

milucka

Mas pravdu Michal, co si teraz napisal..mozno to bude zniet nelogicky ale na tie potvory to funguje - nezaujem, vtipna drzost, sebavedomie a to vsetko striedat s tym co si robil doteraz..

A opacne na muzov co funguje? Poradis Michal? :)

michal555

No klasicke chyby zaciatocnika :D

Tvoj problem je ze si sa zahladel skor ako ona, ale to by sa este dalo zvladnut. Vacsi problem je ze si jej to dal na javo a este si sa jej spytal ako to vidi ona. Cele zle, povedala ti ze ta berie iba ako kamarata a to je asi to najhorsie co moze chlap pocut. Vravi sa tomu friendzone a z tej sa vyhrabe len malokto. Na tvojom mieste by som to skusil, ale inak ako doteraz, mozno to bude zniet nelogicky ale na tie potvory (prepacte damy za vyraz :D) to funguje - nezaujem, vtipna drzost, sebavedomie a to vsetko striedat s tym co si robil doteraz. A este si zapamataj ze zene nesmies povedat v zaciatkoch co k nej citis aj keby si bol najviac zalubeny na svete. Vsetko musi vychadzat z tvojich cinov. Mozno ma tu teraz zozeru, no toto keby mi povedal niekto pred 10timi rokmi tak mu dam vsetky peniaze co som vtedy mal :D

obul22

Hviezdicka05....dakujem...ja moc skusenosti nemam ale bude na tom daco pravdi....sak budeme sa nadalej stretavat mozno to pride casom alebo vobec ale diky...