Brintellix - skusenosti

rybbka

Ja som uzivala Alventu - stale sa mi chce spat, nevladzem,
som vycerpana a v posl. case mam aj problem so sustredenim.

Prosila som lekarku, ze potrebujem nieco na aktivizaciu. V minulosti som toho zvladala tolko (vsestranna, organizacny typ, na sport, som spolocenska, rada sa smejem, pozitivna......)!
Kde sa to vsetko vytratilo!? Skusila mi teraz nasadit Brintellix, - vraj na aktivitu. Vzpruzil niekoho tento liek? Napiste prosim svoje skusenosti.
Vdaka!

Tomas12345

To je liek na depresiu nie ? ty teda trpis depresiou ? Napis mi spravu . Ak trpis depresiou tak poznam skvely recept ktory ta jej zbavi :)

Billy123456

Mne nerobil Brintellik dobre. Na tazsie formy klinickej depresie sa mi osvedcil Venlafaxin /Alventa/ na stredne a lahsie Tianeptin /coaxil/.

dzejn28

ja ho beriem uz vyse roka, je dobry, ani neziaduce ucinky som nepocitila, len tiez mam pocit, ze mam zatemneny mozok a strasne sa mi chce v poslednej dobe spat... neviete cim to moze byt?

Brinte

Dobry vecer, Brintellix beriem asi 2 mesiace a okrem toho, ze som ovela kludnejsia a vyrovnanejsia pocitujem aj vedlajsie ucinky a to svrbenie, vyrazky ci skor cervene bodky po celom chrbate. Mam vacsiu chut jest a spanok sa mi zda horsi. Tak neviem..
Predtym som brala Elontril, necitila som sa po nom tak dobre, ale zase nemal na mna tolko vedlajsich ucinkov!