chlapi...poradte...

Mr.Ant

Možno len nestojí ako má, no tvrdý je a svoju úlohu splní, a skús túto nevýhodu obrátiť na výhodu, pri roznych polohách, pridrž si ho niekedy, aj slečna ho občas može chytiť a nasmerovať... :-)

Mr.Ant

Aha, vidím že všetci píšu kraviny, lebo nevedia očo tu ide. Mám podobný problém, koreň akoby neudržal Váhu penisu, penis je tvrdý a ťažký a o tuo tu aj ide. Pr sexe všetko v pohode, pri svalovom napnutí sa taký penis akoby vzpriami. Je to uplne normalna vec v pohode.. nemaj strach... táto vec nieje nijak zlá...

bircof

mas to len v poslednom case??? robi ti to problem pri sexe??, ak nie a je to len tvoja psychicka zalezitost,tak si kup v sexshope erekcny kruzok, ten ho pomoze viac preekrvit a bude pevnejsi a zilnatejsi(vlastne tepnovejsie, podla spravnosti z lek. hladiska) ak odpoved na moje dve otazk je ano, okamzite, chod doktorovy, ale moze to byt cele psychicka zalezitost, velke vytazenie v praci, alebo zmeny v rodine

kajka

VAUU! tak ty si moj ideal, king! Aj vekovo to nie je zle! 35 je super!
Tak rychlo bez k lekarovi,aby si bol super po kazdej stranke!

king 35

nefajcim, nepijem, nedrogujem...
a nikdy som nefajcil ani nedrogoval...
A posilnujem...zijem...povedal by som zdravo...

kajka

to je pravda,co pise cica. Veeelmi to ovplyvnuje.
king,zamysli sa nad sebou,nemôze to byt tvoj problem?
ak ano,staci poriesit svoje zlozvyky.ak nepomoze,problem bude inde.

cica

-zvacsa to suvisi so zdravotnym stavom...fajcenie,alkohol a drogy... su najlepsi zabijak erekcie...vies skusenosti s muzmi mam nejake