Mykoza / zápal močových ciest?

Príspevok v téme: Mykoza / zápal močových ciest?
Nicol123

V októbri 2014 som navštívila našu mestskú plaváreň a odniesla som si z nej \"kamarátku\" na niekoľko mesiacov. Vybrala som nespočetné množstvo liekov. Gynekologička sa mi nevenovala dostatočne tak som sa nakoniec rozhodla pre zmenu, ale už to bolo dosť neskoro. Dnes je to 8 mesiacov od kedy sa mi opakujú zápaly alebo mykózy. Neviem ani, pretože mi to predchadzajúca gynekologička nevedela povedať ani po 5tom stere. Dnes 11.5 som prvý X navštívila svoju novú gynekologičku. S tým, že prvotné priznaky (objavili sa pred 3mi dňami- v piatok večer) terajšieho zápalu som začala cítiť v močových cestách. Časté močenie a neskutočná bolesť. Tieto priznaky ustáli a objavili sa už klasické zápalové. Pálenie,svrbenie, opuch. Ale dnes sa mi opäť začali ozývať močové cesty s krvou v moči. Myslíte že by som mala navštíviť obvodnú lekarku ? Pred dvomi týždňami som prekonala silnu hnisavú angínu a myslím že mykoza sa mi objavila z ATB. Ale čo tá krv? Môže to byť sprievodný jav mykozy? A nemám mať skade záapal močových ciest. Celé dni som doma,kvôli maturitam. (Partner- stály, preliečený- pohlavný styk kvoli mojim problémom dosť obmedzený... tak isto som vyčlenila stravu- minimum sladkeho- max sem tam nejake ovocie a celozrné pečivo) A mám ešte jednu otazku. Keďže sa mi zapaly opakovane vracaju navždy budem taka precitlivená na verejné bazeny ?