Smoothie Mixer

bambi369

ak len na smothie, tak staci malicky, ja mam hurom mini a uplne staci, dobre zvlada aj oriesky aj mrazene ovocie ked davam

9titinka5

vitamix ma kvalitne mixery, ja mam konkretne model ascent od vitariana, nema problem ani s orieskami a tvrdou zeleninou

Alibkas

Zdravím, pri výbere toho správneho mixéru odporúčam prezrieť si články na internete. Existuje mnoho cenových hladín a každá má svoje špecifiká. Pozrite si napríklad tento článok www.testado.sk dajú sa v ňom nájsť mnohé užitočné rady.

simikop1

Klarstein je podľa mňa zbytočne predražený... Máš mnoho porovnateľných produktov v obdobnej cenovej hladine - necenzurovane.sk ale osobne mi najviac vyhovuje Nutribullet od Delimano. Už ho máme nejaký rok a bezproblémový, dobre sa čistí...

marienka523

ja mam uz tu spomenuty vitamix s30 a super je ze okrem velkej ma aj malu nadobku iba na smothie takze nemusite umyvat velku a da sa hned brat so sebou takze uplne super vec

lusta

Ja som si teraz kúpila Nutri rocket má ho aj kamarátka videla som ho v akcii je šikovný a za dobrú cenu okolo 50 eur.Skús mrknúť na Klarstein.sk majú tam aj iné mixéry možno ti nejaký padne do oka