Klik-Klinik pomáha: Bolestivý herpes mi ničí život

aha eja

Ja som mavala herpes pravidelne na den presne s mojou menstruaciou , kedy sa mi imunita oslabila este viac , pomahali mi konske davky b komplexu s hojenim . ale nestopli to , a tak som zistila ze stres a vnutorny nepokoj mi robil problemy viac , teraz papam zinok a b komplex ako prevenciu denne a nemam viac herpes. :)

RNG

Proti herpesom a inym viralnym infekciam v tele nam treba zvysovat imunitu, aby sa nemohli prejavit a skodit. Co na to pouzivat z doplnkov, ktore nemaju ziadne postranne skodlive ucinky, ako farmaceuticke lieky pozri pod mojim nickom a slovom herpes cez Google.sk Tam je uvedenych mnozstvo roznych, zoradenych zhruba podla ucinnosti od najslabsich po najsilnejsie.Odporucam brat viacero a obcas obmienat.
Lekari ti mozu poradit len to, co sa naucili v skolach, tj len farmaceuticke lieky, rozhodne nie potraviny ani potravinove doplnky na liecbu a prevenciu, cest vzacnym vynimkam.

LMarika

Ja som minulosti byvala dva roky v plesnivom podkrovnom byte s plesnivymi tapetami, s azbestovou podlahou a s azbestovou strechou v starej historickej budove postavenej pred druhou svetovou v meste, kde su velmi caste kratkotrvajuce dazde - 3x za den prehanky a uplne bezvetrie v kazdom rocnom obdobi. V case, ked som tam byvala, som mavala herpes asi tak 3x za mesiac a silnu, vodnatu nadchu tiez najmenej 2x za mesiac. Dovtedy problemy neboli. Po odstahovani sa z plesniveho bytu problemy s nadchami a herpesmi vymizli, dnes uz je vsetko O. K. O psychickej pricine tak casto sa vyskytujucej nadychy a herpesu nemoze byt ani reci, bola som tam stastna, prezivala som najkrajsie obdobie svojho zivota a planovala som nikdy odtial neodist (preto som aj napriek problemom zotrvala tak dlho). Je to moja vlastna skusenost, nie som lekarka, ani sestra, pisem len, co trapilo mna a co pomohlo mne.