Peľová alergia

Táto diskusia patrí k článku: Peľová alergia
Peľová alergia

Alergény vyvolávajúce alergické reakcie sú veľmi rozmanité. V našich podmienkach vyvoláva precitlivenosť najčastejšie peľ rôznych tráv, stromov, bielkovinové zložky potravy, antigény kože psov, mačiek a prach s časticami odumretých tiel hmyzu (roztoče).

Jovanka

myslim ze zbavit sa ekzemu je hrozne komplikované nakolko kazdemu z nas robi dobre nieco ine ... My sme si presli radami z netu, kozmeticinymi pripravkami aj mastickami od doktorky a napokon nam zabral jendoducho a uplne krasne protopan box a od minuleho roka sa ekzem neobjavil

zuzulienka9

Aj u mna a aj u dcerky je ten prejav atopicky ekzem a je to des - vobec sa ho nemozeme zbavit a skusame vselico mozne ... nemate tip co by ozaj mohlo pomoct ?

FijiKral

Mam skusenost, uzivam len cez kriticke obdobie jar/leto cca dva mesiace, ucinkuje mi ok, to najhorsie zazenie a tie ako keby male detaily nie, ale je to aj tak rozdiel 10:1 bez neho a s nim.

Saska1990

Má prosím niekto skúsenosť s doplnkom stopalerg? Je na www.stopalerg.sk a počula som naň dobré recenzie, no ešte zháňam skúsenosti.

Textová Inzercia

Prevencia hemoroidov a ochorení konečníka

Myslíte si, že tento článok nie je pre vás? Je to omyl. Voči vzniku hemoroidov nie je nikto imúnny.

Darček pre ženu

Kombinácia vitamínov pre ženu. Ideálny darček na vianoce.

Darček pre muža

Kombinácia vitamínov pre muža. Ideálny darček na vianoce.

AVITA

Zdravie je všetko a bez zdravia je všetko ničím. Darujte svojim blízkym vysokokvalitné výživové doplnky v štýlovom balení.