Hysteroskopia (príprava)

pauliii

Biela Kobra poučili ma, akurát oblečenie akosi nespomenuli... alebo som si nezapamätala, no teraz už som múdrejšia
Ďakujem ti veľmi pekne :)

Biela Kobra

Ja chodím na kliniku jednodňovej chirurgie - tiež na polypy a myómy. Zatiaľ mi nebolo treba so sebou nič. Mali ťa nejako poučiť alebo dať ti papierik, čo ti treba so sebou... Ja som bola za 3 roky 3x (2 x hysteroskopia, raz laparoskopia). Dajú mi na výber podľa môjho vkusu a veľkosti nočnú košeľu (zakrvaví sa, vyperú), prezúvky na izbu, iné prezúvky na sálu, kompresné punčochy, vložky, vlhčené utierky na izbe, minerálku pri posteli. Ak si objednaná na presný čas, zoberú ťa asi tak, len treba rátať s tým, že občas sa veci zomelú ináč (sú súrnejšie dôležitejšie prípady). Pre istotu si zabaľ svoje obľúbené vložky, jedny voľné vygajdané gaťky, nejaké dlhšie tričko, ľahké papučky, mobil, nabíjačku a niečo na čítanie, ak by si musela čakať. Jedlo a pitie ti netreba, pred zákrokom nesmieš a potom ti dajú. My sme väčšinu času prekvákali (ak sme boli v stave) s ostatnými babami na izbe, mali sme síce aj telku, ale nikoho to nebavilo, veď každá sa potrebuje vyrozprávať, zase zdravé tam zo srandy nechodia... Na sále to potom ide rýchlo, bude ich na teba viac a ty sama, ale nenechaj sa rozhodiť, oni sú tam kvôli tebe :) Rozhodne nechoď na kliniku sama. Nech ťa niekto príde zobrať a doviezť domov, aj keď sú aj také (nezodpovedné) hviezdy, čo to silou mocou zmáknu po vlastnej osi. Zajtra večer by si už mala byť doma. Držím palce.