PPP a strata menstruacie

Príspevok v téme: PPP a strata menstruacie
zdenka527

Ahojte, nikdy som anorexiou/bulimiou netrpela, ale myslim, ze k tomu nie som daleko. Mam 26 rokiv, 167 cm a 53 kil. Nie je to malo na stratu menstruacie, ale mam tak trochu strach. Ked som bola mladsia ( okolo 20 rokov) menstruovala som aj ked som bola pod 50 kil. No potom som otehotnela a dietatko nedonosila. V tom obdobi som mala tych 60 kil, tolko som vazila len v tehotenstve a na zaklade jeho predcasneho ukoncenia som zacala trpiet depresiami a nechutenstvom. Za pol roka som sa dostala na 52 kil a stratila som menstruaciu. ( tehotna nie som) Uz ked som bola pod 55 kg byvala slabsia a kratsia, ale teraz vymyzla uplne. Chceme s partnerom na zaklade odporucani lekara druhe dieta, ale bojim sa, ze ak sa mi nevrati menstruacia, nebude to mozne. Zatial som pribrala len kilo a viac jem (teda viac ako inokedy) ale meni sa mi len vaha a menstruacia sa mi nevratila. Uz dva mesiace nic, ani kvapka krvi. A to som zvysila energeticky prijem o dost. Este pred tromi mesiacmi sa moj denny prijem skladal z jednehojablka, jogurtu, dvoch misiek musli a 4 kav. A dnes ranajkujem1 kus peciva, obedujem hlavne jedlo (vacsinou maso s prilohou) na olovrant si davam jogurt a veceriam polievku alebo to maso s prilohou. Vecer este zvyknen jest ovocie alebo musli. Cvicim hodinu vo fitku kazdy druhy den a ked nie som vo fitku tak cvicim doma hodinu alebo beham. Moze byt ten pretrvavajuci nadmerny pohyb pricinou stale sa nevracajucej menstruacie?

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.