Busenie srdca, tazke dychanie, bolesti brucha

Príspevok v téme: Busenie srdca, tazke dychanie, bolesti brucha
bitls

Prosim o pomoc pri mojom probleme.
Zacalo to od noveho roka. Prisli bolesti,krce brucha v oblasti od stredu pupka smerom k rebram. Zaroven s tym sa mi tazko dycha,busi mi sdce,rychlejsie bije niekedy,dycham rychlo a kratko,mam taky tlak viac na lavej strane pri srdci, zvieranie,pocit slabosti. Som unaveny. Schudol som 10 kg. Boli mi uz urobene aj v nemocnici vsetky mozne vysetrenia ako-odbery krvi zo zil aj prstov,moc,vytery z konecnika, ultrazvuk,rontgen,laktozovy test,gastroskopia,kolonoskopia,chirurgia,urologia,endokrinologia,CT brucha aj tenkeho creva,nuklearne vysetrili trocha zvacsenu slezinu a pecen. Nic mi nezistili akurat nizky tlak,ktory mam stale-viac vody pijem. Potom zvyseny bilirubin,ktory mam uz davno sledovany. Trocha zvyseny ukazovatel kyseliny mocovej-na to beriem tabletku. Este CT ukazalo 21 mm volnej tekutiny v malej panve. Takze zaver z nemocnice bol,ze som musel prekonat niekde v bruchu nejaky zapal, o com svedci ta tekutina a to je vsetko. Problem pretrvava aj nadalej. Kedze mi nespravili kardio vysetrenie,bol som si ho doplnit. Ultrazvuk vraj v norme,ale pri bicykly ukazalo EKG zle krivky aj pri zatazi,aj tesne po nej a bol som odporuceny na kardiocentrum. Tam ma po prehliadnuti a pohovore objednali na koronagrafiu-po pytani o mesiac. Kardio lekar aj gastro povedali, ze brucho so srdcom nesuvisi, resp. moje problemy spolu nesuvisia. Bol som zo zufalstva uz aj pri akoze liecitelke,ktora mi robila zoci,resp.vraj pomaha z duchovnej stranky odhananim zlych sil. Tak to zhrniem. Kazdy den mam bolesti az krce v bruchu a je to jedno,ci som najedeny alebo nalacno,aj pred jedlom aj po jedle. Bral som uz od gastro lekara helicid, nolpaza este nejake 2 tablety a momentalne Meteospasmyl a Neurol. Zacal som pit caj zemezlc. Lekari sa uz priklanaju coraz viac k tomu, ze je to po psychickej stranke. Verim, ze psychika tu zohrava po takej dobe ulohu tiez, ale nechcem, aby sa to zhodilo na psychiku a koniec. Neda sa takto fungovat ani po pracovnej, ani po rodinnej stranke. Tie bolesti brucha su kazdy den, trvaju cely den, k tomu pocit slabosti, unaveny som, tazko sa mi dycha. Mam take chvenie a trasu sa mi ruky. Nervozny ani nie som, snazim sa na to nemysliet a hladat co najviac zaujmov. Tak sa chcem opytat, ci existuje este nejake riesenie, vysetrenie po medicinskej alebo hocijakej inej stranke. Alebo ma niekto podobnu skusenost? Za kazdu radu a pomoc som vdacny. Dakujem