Busenie srdca, tazke dychanie, bolesti brucha

Príspevok v téme: Busenie srdca, tazke dychanie, bolesti brucha
bitls

Prosim o pomoc pri mojom probleme.
Zacalo to od noveho roka. Prisli bolesti,krce brucha v oblasti od stredu pupka smerom k rebram. Zaroven s tym sa mi tazko dycha,busi mi sdce,rychlejsie bije niekedy,dycham rychlo a kratko,mam taky tlak viac na lavej strane pri srdci, zvieranie,pocit slabosti. Som unaveny. Schudol som 10 kg. Boli mi uz urobene aj v nemocnici vsetky mozne vysetrenia ako-odbery krvi zo zil aj prstov,moc,vytery z konecnika, ultrazvuk,rontgen,laktozovy test,gastroskopia,kolonoskopia,chirurgia,urologia,endokrinologia,CT brucha aj tenkeho creva,nuklearne vysetrili trocha zvacsenu slezinu a pecen. Nic mi nezistili akurat nizky tlak,ktory mam stale-viac vody pijem. Potom zvyseny bilirubin,ktory mam uz davno sledovany. Trocha zvyseny ukazovatel kyseliny mocovej-na to beriem tabletku. Este CT ukazalo 21 mm volnej tekutiny v malej panve. Takze zaver z nemocnice bol,ze som musel prekonat niekde v bruchu nejaky zapal, o com svedci ta tekutina a to je vsetko. Problem pretrvava aj nadalej. Kedze mi nespravili kardio vysetrenie,bol som si ho doplnit. Ultrazvuk vraj v norme,ale pri bicykly ukazalo EKG zle krivky aj pri zatazi,aj tesne po nej a bol som odporuceny na kardiocentrum. Tam ma po prehliadnuti a pohovore objednali na koronagrafiu-po pytani o mesiac. Kardio lekar aj gastro povedali, ze brucho so srdcom nesuvisi, resp. moje problemy spolu nesuvisia. Bol som zo zufalstva uz aj pri akoze liecitelke,ktora mi robila zoci,resp.vraj pomaha z duchovnej stranky odhananim zlych sil. Tak to zhrniem. Kazdy den mam bolesti az krce v bruchu a je to jedno,ci som najedeny alebo nalacno,aj pred jedlom aj po jedle. Bral som uz od gastro lekara helicid, nolpaza este nejake 2 tablety a momentalne Meteospasmyl a Neurol. Zacal som pit caj zemezlc. Lekari sa uz priklanaju coraz viac k tomu, ze je to po psychickej stranke. Verim, ze psychika tu zohrava po takej dobe ulohu tiez, ale nechcem, aby sa to zhodilo na psychiku a koniec. Neda sa takto fungovat ani po pracovnej, ani po rodinnej stranke. Tie bolesti brucha su kazdy den, trvaju cely den, k tomu pocit slabosti, unaveny som, tazko sa mi dycha. Mam take chvenie a trasu sa mi ruky. Nervozny ani nie som, snazim sa na to nemysliet a hladat co najviac zaujmov. Tak sa chcem opytat, ci existuje este nejake riesenie, vysetrenie po medicinskej alebo hocijakej inej stranke. Alebo ma niekto podobnu skusenost? Za kazdu radu a pomoc som vdacny. Dakujem

RNG

Nuz mas nedostatok zaludocnych kyselin a pre to kvasenie a hnitie v zaludku. A kedze sa kyselinuy nwemeraju, len odhaduju, tak ti odhadli opak.
Korunu na to nasadia gastroenteorologovia ked ti helicidom zastavia uplne tvorenie kyselin, takze ti v zaludku jedlo miesto aby sa travilo len kvasi a hnije,
a teda mas zle travenie a absorbciu zivin. Tak sa nediv ze si slaby a stracas vahu, naviac hnilobne toxiny ta otravuju, nielen zo zaludka ale aj z criev , kam sa dostanu premnozene skodlive mikroby a dalej sa tam rozmnozuju a otravuju telo.Znicia aj probioticku crevnu floru, takze stratis aZ 70% imunity a niesto uzitrocnych vitaminov a roznych protilatok, co tvoria probiotika sa ti tam tvoria rozne toxiny. A po case mas IBS, co pokracuje ako Crohn's a vedie az k vredovateniu criev, tj ulcerativnej kolitide. To ked ti ale lekari najdu, uz bude dost neskoro, lebo to nevedia ani vyliecit aj tak, len do nekonecna chemicky patentovanymi liekmi potlacat.

bitls

Lubica, s vyprazdnovanim problem nemam a bolesti mam okolo pupka, reflexnu terapiu som neskusal.

trojklanny, na parazity mi robili testy v nemocnici v marci, boli tam vytery z kon., stolica aj moc a nebolo zistene nic z tohto hladiska. Hadicky a vsetky mozne vysetrenia si robim nie pre radost, ale preto, aby konecne prisli na pricinu mojho 7 mesacneho trapenia.. Pi ultrazvukoch aj CT vysetreniach mi ohladom ladvin nebolo zistene nic, olna tekutina sa nachadza v malej panve a bola tam zistena pri CT v marci a nasledne aj pri opakovanom CT v maji. Okrem tych CT som mal aj magneticku rezonanciu pecene a sleziny a ani tam nic..
Snazim sa robit pre uzdravenie dost, skusal som aj caje ako zemezlc, puskvorec a ine, beriem probiotika dlhsie, stravujem sa dost malo a jem dost zeleniny. Lekari su v koncoch a ja uz neviem, kde sa obratit..... Zrejme pockam este na vysledky z Piestan z NURCH a potom podstupim laparoskopiu, nech odoberu vzorku z tej tekutiny a pozru brucho, hoci sa mi do toho velmi nechce ist..

LubicaZaZa

Nikde nespominate, ako ste na tom s vyprazdnovanim. Problem moze byt tam, ale skor to vydim na krce v rebrach. Daju sa velmi dobre uvolnit a je to pomerne jednoduchy sposob. Niektori ludia mavaju problem s nadychom, busenim srdca, pichanim pri nadychu a pritom staci odblokovat rebra. Dolezite je ale zistenie priciny vasho problemu. Reflexnu terapiu nespominate, mozno to je pre vas vhodna cesta, ktora je velmi presna, neinvazivna a ucinna!

trojklanny

bitls, no to ma podrž! Si ten najdokonalejší prípad lekárskej vedy, ktorá je v koncoch. Prvý príspevok, ktorý ťa nasmeroval na parazity od ,,mascha" si odignoroval, a ja netuším prečo? Ja by som si veru toľko krát nenechal pchať hadičky či z jednej, či z druhej strany do seba...
Netuším koľko máš rokov, ale ty musíš byť priam zamorený cudzopasníkmi, to mi ver. Zameraj sa na diagnostické meranie patogénov, ktorých v sebe hostíš a budeš hneď vedieť ktorým smerom sa uberať. Zatiaľ podľa toho čo čítam máš zanesené ľadviny, keď zadržuješ vodu, no a pečeň bude plná cholesterolových aj fosforečnatých kamienkov, ktoré musia von z tela. No najmä sa zameraj na očistu čriev, tam budeš mať premnožené baktérie, ktoré ti spôsobujú hlavne tvoju bolesť brušnej dutiny. Viac ti ani netreba vedieť, hlavne z niečim začni, pol roka je už dosť dlhá doba, nemyslíš?

bitls

Navstivil som uz mnoho lekarov, myslim, ze celkom dobrych v Presove ale aj tak to nepomohlo. Doplnil som este dalsie CT- v norme, reumatologiu, gastro, hematologicke vysetrenie - v norme. Vyjadrovali sa k tomu aj primary starsi, ktori by mali rozumiet remeslu no nic z toho. Moje komplikacie su zvladnutelne podla nich, no ja sa citim zle, bolesti brucha su stale aj po pol roku, k tomu hocikedy rychle busenie srdca niekolko dni, potom to ustane na nejaku chvilu. Na koronarografii nezistili nic ohladom upchavania ciev, tepien, cize aj srdce v norme k veku. Neviem co s cim suvisi ale neviem kde este som nebol. Akurat ma este odporucila reumatologicka do narodneho ustavu reumatologickych chorob do piestan na 1 dnove ambulantne vysetrenie, ci sa tam neukaze nejakasystemova chyba nejakeho organu a oniec vysetreniam. Potom si budem asi ziadat opat gastroskopiu, ktora zrejme neukaze zasa nic a budem zit s bolestami dalej. Nejem vela, nakolko ma boi bucho stale. Pred pol rokom som schudol 12 kil a drzim sa na tej istej vahe doteraz. To by nevadilo, len keby som sa uz citil ako normalny clovek zdravy...

Kýčera

Ak Ti nič nezistili,neznamená to nutne,že Ti aj nič nie je.Problémy máš už dlhšie,tak sa nečuduj,že Ti to láme aj psychiku.Vyhľadaj nejaké súkromné centrum,kde Ťa zdiagnostikujú a začnú liečiť.

bitls

po neurole mi lepsie nieje, akurat som ospaly z toho. uz ma to nebavi, takmer 5 mesiacov problem a nezistilo sa takmer nic a vlastne nic, co to moze vyriesit... uz som vysadil vsetky lieky od gastro lekara a uzivam len horke caje ako palina, zemezlc, stavikrv, lapacho. zda sa mi, ze pitie cajov mi robi trocha lepsie, ako tie tabletky, ale problem pretrvava stale. uz neviem kde sa obratit