Je normálne málo sexu vo vzťahu?

Príspevok v téme: Je normálne málo sexu vo vzťahu?
smutna22

Ahojte,
chcela by som zistiť, ako často vy vo vzťahu súložíte so svojim partnerom? My sme spolu 3roky. Prvý polrok, kedy sme sa len spoznávali, ranná láska bezstarostná, sme viackrát do týžňa súložili, resp. asi vždy, keď sme boli spolu. Mne sa to moc páčilo, bola som si taká istá, cítila som sa super proste, že ma stále takú túžbu na mňa, aj sme si veľa vášnivých sms písavali...
Neskôr, keď sme objavili problémy vo vzťahu, za banality sme sa doťahovali, tak ten sex opadával :/, ale bol stále vášnivý, krásny. Ja som cez toto obdobie bola tá, ktorá to stále chcela. Keď som mu to narovinu povedala, že čo sa deje, priznal sa mi, že keď sa s ním pohádam, tak sa mu fyzicky vzdialim a nemá potrebu...
No toto obdobie prešlo, hádok bolo stále menej, teraz už vôbec...už aj spolu vyše roka u jeho rodičov v dome bývame, máme súkromie, proste všetko super...až na sex :( postupne ma začal uspokojovať len orálne, a on nič, keď som sa ho dotkla tak vôbec nebol vzrušený a povedal, že nech nechám tak, že je unavený...keď sme súložili, tak sa vždy musel dorobiť ručne na mňa (ak by sme súložili, tak by mu to ešte veľmi dlho trvalo, preto si to takto začal zjednodušovať). A to mi príde veľmi podozrivé, lebo voľakedy nemal problém sa hneď po mojom vrchole aj on urobiť....
Alebo sme mali jednu polohu, ktorú sme používali, keď sme chceli, aby bol aj on už hotový. Vźdy tá poloha zabrala. A poslednou dobou vôbec nezaberá a vždy sa dokončí ručne :(.
Toto musí trvať už aj pol roka :( neviem presne. A pritom nám všetko klape. Aj športujem, cvičím, aby som bola sexy, aj on cvičí, čiže kondičku má...
A toto sa tak často opakovalo, až som prestala mať aj ja chuť na sex, už si to ani nepýtam, nedobiedzam, nič. Je to hrozné. Všetko je super, ale tento sex....a mňa to potom robí neistou, že čo sa deje, necítim sa tak sebaistá ako predtým, keď nám to v posteli klapalo. A inak už tuším aj mesiac to bude, čo sme spolu normálne nesúložili, teda možno raz v mesiaci :(. Je to zlé, však, viete mi poradiť čo s tým? Nemyslíte si, že má nejaký zdravotný problém s ním?

Daniellla

My sme s priatelom 2 roky. Od zaciatku som/sme mali skor problemovy sex. Ked bol dobry sex , tak on sa skoro urobil , ale to by mi az tak nevadilo skor bolo horsie , ked sme ani nemohli ppriadne zacat ,lebo som bola taka stiahnuta ,ze ma to strasne bolelo(mimochodom bol moj prvy a jediny) a to som aj mala chut na sex a predsa to neslo. Zas boli obdobia ked sme mali sex kazdy den ,strasne som ho chcela a bolo to skvele , ale takych bolo malo ;) Hoci ho milujem a pritahuje ma a mame skvely vztah , rozumieme si , tak v sexe je to katastrofa ja na neho nemam chut takmer vobec hoci doma v sukromi sa "venujem sama sebe" dostatocne . Neviem cim to je , ale podla mna sa to precenuje . Ked sa dvaja miluju sex nemusi byt dolezity zalezi od konkretnych ludi. Ale k teme, sama z vlastnej skusenosti mozem povedat , ze ked ta takto odmieta zrejme ho nevzrusujes skor asi robis veci ,ktore ho uz nebavia , nevzrusuju ale to tazko zistit ked dotycny nic nepovie vsak ;)

dalsi

Tak to este dopadlo dobre... U nas - mozem zene dohovarat co chcem, ma to v pazi. V podstate, nici tak cely vztah, lebo ma to posuva spat. Od lasky, k nenavisti.

smutna22

ahojte, ďakujem vám za komenty. Ale podľa mňa je to individuálne, každý sa na vec môže inak pozerať.
Momentálne trávime viac času spolu (po práci) a som kľudnejšia, spokojnejšia, vyrovnaná vo vzťahu, priateľ tiež. Rozprávali sme sa. Ale všetko nám klape. Sex je o čosi častejší teraz, ale nie zas každý deň, ako mi píšete :D.

kardinal

Nieje to v poriadku. Zenaty 11 rokov, 2 deti, sex takmer kazdy den, niekedy aj 2x.

Nenechaj si tu nahovorit, ze sex 1x za mesiac je OK. Pretoze nieje.

Nina.

Podľa nmňa by pomohlo ak by si to nechala tak a prestala vyžadovať sex a tlačiť ho do toho. Veď aj tebe samej to musí byť blbé. Možno ak ho nebudeš do toho tlačiť, tak začne on sám. Nechaj ho nech sa snaží aj on o to aby ste mali sex a nie len ty, toto mi príde, že to ešte musí byť pre neho aj nepríjemné, keď na neho takto tlačíš. Daj tomu čas, možno má len blbé obdobie, ktoré musí odoznieť. Až ak by sa to nezmenilo ani časom, tak potom tam bude buď zdravotný problém, alebo iná žena, alebo jednoducho nezáujem.

fero 3

ahoj normalne to urcite nieje,mozno zdravotne problemi,mozno niaka uchylka,nevera,tazko povedat,skus ho troska stengrovat,provokovat ale milo,pochval ho,za niake malickosty,pravdu ty asi nechce povedat,lebo unavov z prace to urcite nieje,a aby sa urobil sam je divne az moc,ak nezabere ked budes mila a milo provokovat skus ho presvedcit aby ste navstivily sexuologa,tam sa mozno zdoveri,hlavne daj dolu tie ruzove okuliare,lebo ked sa snazite mat rodinu,on ta nepodvadza tak urcite tymto sposobom neotehotnies,,,,ale normalne to nieje ,ked ho ty nevzrusujes,,,lebo nema vyvrcholenie na tebe tak musi mysliet na nieco co ho vzrusuje,pochybujem ze sa diva na teba a onanuje,ale aj to je moznost vsimny si ci ma zavrete oci ked onanuje,potom ho urcite ty nevzrusujes a je to asi trocha viac komplikovane,a pravda niekedy moc boli,no vela stastia.

smutna22

kafe, ďakujem za rady a slová. Dobre padli :). Tak dám na teba, nechám to chvíľku tak, nebudem sa s tým stresovať a budem viac dbať na jeho kľud, pekný večer :).

kafe

este ma napadlo, že každý vzťah prechádza zmenami. Nemôže byť stále rovnaký. Občas sa spomalí, zhorší, aby sa mohol rozvinúť v inej sile, iným spôsobom, v novej kvalite. Nesnaž sa silou mocou zotrvať v tom čo bolo kedysi. Lebo vzťah musí napredovať, nemôže zostávať taký ako bol kedysi na začiatku. A aj keď to vyzerá že upadá, možno je to len "zostup do údolia, aby ste vyšli na ďalší krásny vrchol".
Ak je priateľ unavený, ustarostený o vás dvoch, tak tam buď pre neho ty - spokojná, nádherná žena. Dopraj mu relax, rob pre neho čo sa dá aby sa uvoľnil a poriadne oddychoval. Niektorí chlapi majú potrebu zvládať problémy sami, zdôveriť sa partnerke berú ako zlyhanie. Nepotrebuješ vedieť presne, kde je problém a čo sa deje, proste stoj pri ňom.
Tiež som si všimla, že sa chceš držať nejakého štandardu sexuálnych stykov, ktorý je považovaný za normálny. A pritom aj ty sama máš už menšiu chuť na sex. Akokeby to bola nejaká záruka, že vzťah je v poriadku a je dobrý ak sexujete veľa. Ja si myslím, že je to útlm, ktorý prejde skôr ak ho necháš prirodzene odznieť a nebudeš sa v ňom špŕtať.
Len môj názor. Nemusím mať pravdu.

kafe

jednu odpoveď ti už dal. Čo sa tak chytiť a odpichnúť od nej? Keď sa k únave pridruží starosť o budúcnosť, možno by chcel už bývať vo svojom, mať deti a vidí že to nejde, alebo ide pomaly, tak ho to frustruje a ubíja.

liberta25

neviem, kolko ma tvoj priatel rokov, ze sa mu toto deje, ale mozno by ste mohli vypadnut niekde na dovolenku, mozno sa tam opat nastartuje ;)

Najčítanejšie články