Samko - kocúrik

Príspevok v téme: Samko - kocúrik
Lenka267

Ahojte... poprosím vás o urýchlenú radu ! :/ Náš kocúrik je chorý, asi pred 2 týždňami začal strácať rovnováhu, keď zatrasie hlavičkou, tak ho vyvalí nabok, celé uško má zahnisané , bol už aj u veterinára, tam povedali, že sa s niekým pobil a že má pravdepodobne zápal stredného ucha, vybrali mu hnis a dostal antibiotiká, infúziu, dnes sme mu dávali ráno ešte, papať mu chutí, ale ledva chodí.. veterinárka nám povedala, že ak sa do zajtra nič nezmení, tak máme prísť k nej a radšej nech odíde v kľude akoby sa mal trápiť. Ten kocúrik je strašne rozumný, porozpráva sa s nami, je nádherný , ale nechceme aby sa trápil... prosím vás, ak máte nejaké SKÚSENOSTI s takouto situáciou aj u psíka, to je jedno, ak ste sa s niečím takým stretli , tak nám poraďte prosím.. nechceme oňho prísť, je to miláčik rodiny... Ďakujem
Lenka

aktevi...

určite zmeň veterinára ! ak mu chutí papať je dobré znamenie. Prave preto je rozhodnutie UTRATIŤ nezmysel. To padanie na stranu môže mať aj z uška, aj človek má v uchu telieska, vďaka ktorým udržuje rovnováhu. Treba kompletne vyšetriť. Krv, sono, rentgen...

Inak výživa sa môže dávať až 7-10 dní, aby sa vôbec zistilo čo pomáha alebo nie. Antibiotiká takisto. Ja som mala psíka s hnisavým zápalom maternice a 8 dní sme denne chodili na ANT a infúzky.

Cicu sa snaž udržiavať v pokoji, tichučku, nedovoľ jej bežkať, nech leží na niečom mäkkom a hlavne extra čistom. Papať jej dávaj niečo mäkké - roztlačené kapsičky, paštéty , lebo ak jej bolia ušká, sami vieme aké je ťažké aj hrýzť niečo tvrdšie.

Nezabudni nám napísať ako pokračujete. Držíme labky !

Biela Kobra

Opytala som sa kamaratky a hovori, ze najlepsia veterinarka je MVDr. Bakosova na Medvedzi. A este vraj aj lacna. Drzim palce.

poldecak

No len ked tam nema potrebne vybavenie tak toho moc nezisti. Skuste teda v okoli vyguglit nejakych inych veterinarov.

Ivka 1

Aj v Žiline na Vlčincoch je veľmi dobrá veterinárna klinika, to by z Oravy šlo .
Inak pomohlo by aj kvapkanie Aloe Activátora do ušiek ,pomáha aj Veterinari Formula, tak prečo hneď kocúrika utratiť kvôli zápalu stredného ucha, keď sa dá pomôcť prírodnou cestou.