prosim pomozte mi

Príspevok v téme: prosim pomozte mi
veronika

ahojte vsetci, potrebujem poradit,
mam kamarata, ktoreho hrozne ale hrozne lubim, aj on ma ma velmi rad, ale dohodli sme sa, ze budeme len kamarati, bola to obojstranna dohoda, ale to nie je ten problem. teraz mi povedal, ze na dva mesiace odchadza, a ze sa vobec neuvidime. ja neviem, co budem bez neho robit, okrem neho nemam nikoho. navyse mam teraz skuskove obdobie a nevladzem sa ani ucit, ako som nestastna. prosim pomozte mi, ak ste boli v podobnej situacii, ako ste sa od toho pocitu samoty odputali. dakujem

maburka

neviem, vsetky prispevky co som si precitala mam pocit ze obsahuju radu ale oni sa dohodli na tom ze budu len kamarati, ono je to tazko ja by som ti asi poradila ked ho tak velmi lubis, tak skus vydrzat ten mesiac ci dva a ked sa vrati bud si uvedomi ze ta lubi aj on alebo tovtedy spoznas niekoho ineho a zalubis sa, nerob taku chybu, ze sa zavres doma a nikam nepojdes, rozdel si cas tak aby si sa mohla ucit, pomoct doma a aby ti zostal cas ist aj von, uvidis nejako to zvladnes, ked si nebudes vediet rady tak mu posli sms.

reata

môj terajší manžel dodnes spomína /sme manželia 15 rokov/, ako som mu strašne chýbala v čase keď sme spolu chodili /mala som 17 rokov/ a musela som odcestovať na 1 mesiac do zahraničia. Poznali sme sa vtedy iba 3 mesiace. Tvrdí, že vtedy prišiel nato, že som preňho tá pravá a nevedel sa ma dočkať.Ja som to pociťovala tak isto. Toľko v skratke môj krátky príbeh. Preto si myslím,že pravá láska vydrží odlúčenie. Treba si dôverovať, ak Ťa skutočne miluje, vráti sa k Tebe.Držím Vám veľmi palce. Neboj sa samoty, nájdi si hobby,trápením nič nezmôžeš, ešte si to zhoršíš a nič tým neovplvníš.

erina

ahoj veronika aj mne odišiel kamarat na mesiac preč už dopredu som sa tiž stresovala a strachovala ako to tu bez neho vydržim, som si myslela že sa zblaznim s tej nervozity teraz je tomu tyžden čo je preč a ani neviem ako rychlo ten tyžden ubehol lebo som mala vela prace. Skus sa zamestnat niečim čo ta velmi bavi budeš mat lepšiu naladu aj ti prijemne ubehne čas

veronika

na tom som myslela aj ja, len este ani neodisiel a ja som uz uplne hotova, a neviem co so sebou, sedim pri knihach a dokola si citam to iste, mam hrozny strach, ze sa uz nevrati a ja ho uz neuvidim

niniacik

poradim ti velmi rada : vyuzi to vo svoj prospech a uc sa zober si to s tej stranky ze sa nebudes rozptylovat porobis vsetky skusky a potom sa akurat vrati a vy budete spolu a nebudes mat ziadne starosti